Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
2024 BIRŽELIO 4 D. | Nekrologas.lt
Visą pasaulį sujaudinusi trijų jaunuolių žūtis: likus kelioms akimirkoms iki mirties – paskutinis apsikabinimas

Šių trijų jaunų draugų, įstrigusių upės potvynyje, likimas sujaudino ne tik Alpių šalį, bet ir visą pasaulį. Vaizdo įraše matyti, kaip jie apsikabina, likus kelioms akimirkoms iki tol, kol juos nuneša srovė.

21 metų Patrizia Cormos, jos draugė, 23 metų Bianca Doros, ir jos vaikinas, 25 metų Cristianas Casianas Molnaras nusprendė pasivaikščioti palei Natisono upę netoliese Udinės šiauriniame Frulio regione, kai staiga po kelias dienas trukusių smarkių liūčių pavojingai pakilo upės lygis, rašo AP.

Paskutinį kartą gyvi jaunuoliai užfiksuoti stovintys iki pusės siautėjančios upės vandenyje ant nedidelės salelės, į kurią prieš potvynį buvo nuėję.

Jaunuolių gyvenimo akimirkas užfiksavo netoliese buvęs asmuo.

Atvykę ugniagesiai bandė gelbėti jaunuolius, tačiau nesėkmingai. Merginų kūnai buvo rasti maždaug už kilometro nuo tos vietos, kurioje įstrigo, o vaikino paieškos tebevyksta.

Remiantis Italijos spaudos informacija, Patrizia, sulaukusi 21 metų, su šeima gyveno netoli upės, Kampoformido mieste. Gimusi Romoje, ji studijavo vaizduojamąjį meną Udinės universitete.

23 metų Bianca yra rumunų kilmės. Ji buvo atvykusi aplankyti savo tėvų, gyvenančių Udinėje. Prie jos prisijungė jos vaikinas, 25 metų Cristianas. Rumunų kilmės jaunuolis gyvena Austrijoje.

Penktadienio rytą Patrizia išlaikė „3D modeliavimo“ egzaminą, praneša Alpių dienraštis „La Stampa“. Jos draugė Bianca, lydima Cristiano, pasiūlė nuvykti į Premariacco paplūdimį – gerai žinomą turistinę vietą, esančią palei upę po tiltu. Ji sutiko, nors mama patarė jai po egzamino likti pailsėti namuose.

Po smarkių praėjusios savaitės pabaigoje Šiaurės Italiją užklupusių liūčių buvo draudžiama eiti į paplūdimį, nes kilo rimtas potvynių pavojus. Socialiniuose tinkluose Premariacco meras Michele De Sabata pasidalijo savo „begaliniu liūdesiu“. „Jei jie būtų pažinoję upę, būtų galėję pabėgti. Deja, nežinodami vietos, jie prarado kelias sekundes, per kurias vanduo įsibėgėjo.“

Jis paprašė visuomenės nekaltinti nukentėjusiųjų.

Vėlyvą pirmadienio popietę meras patikino, kad Cristiano paieška toliau tęsiama. Praėjus keturioms dienoms po nelaimės gelbėtojams dar nepavyko rasti jaunuolio.