Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
2024 BIRŽELIO 6 D. | BNS
Švedijoje per gaujų karą nušautas populiarus reperis

Geteborge per gaujų susišaudymą žuvo švedų reperis, kuris praėjusį mėnesį buvo pripažintas šalies metų hiphopo atlikėju, trečiadienį pranešė policija.

Kaukėtas 26 metų reperis „C.Gambino“, kurio tikrasis vardas ir pavardė yra Kararas Ramadanas ir kurio nereikėtų painioti su amerikiečių reperiu „Childish Gambino“, antradienio vakarą buvo nušautas automobilių stovėjimo aikštelėje, sakoma pranešime.

„Policija pradėjo tyrimą dėl žmogžudystės [...]. Sulaikytųjų nėra“, – nurodoma jame.

Policijos atstovė spaudai naujienų agentūrai AFP sakė, kad nužudymas „susijęs su gaujų konfliktu“, ir pridūrė, kad reperis „buvo žinomas policijai“.

Įvykio vietoje darytose nuotraukose matyti kulkų padarytos skylės stiklinėse automobilių stovėjimo aikštelės duryse.

Naujausias „C.Gambino“ kūrinys „Sista Gang“ buvo išleistas gegužės 31 d. ir nuo to laiko populiarioje švedų „Spotify“ platformoje buvo perklausytas 700 tūkst. kartų.

„Spotify“ duomenimis, „C.Gambino“ dainos per mėnesį pritraukia apie milijoną klausytojų.

„Jis buvo viena didžiausių Švedijos hiphopo žvaigždžių“, – naujienų agentūrai TT sakė švedų repo ekspertas Petteris Hallenas. Jis pridūrė, kad reperio mirtis yra „skaudus smūgis Geteborgo ir visos Švedijos repo scenai“.

„Dar tragiškiau yra tai, kad pastaruoju metu jis nebeapsiribojo vien tik tamsiais kriminaliniais dalykais ir pradėjo skirti daugiau dėmesio santykiams ir jausmams“, – pasakojo P. Hallenas.

Kitas apdovanojimų pelnęs švedų reperis Einaras buvo nušautas 2021 m. spalį per gaujų konfliktą Stokholme.

Pastaraisiais metais Švedijoje vis sunkiau suvaldyti didėjantį gaujų smurtą, o susišaudymai ir sprogdinimai visoje šalyje dabar vyksta kone kiekvieną savaitę.

Iš pradžių gaujų smurtas buvo susijęs su narkotikų rinkos kontrole, tačiau pastaruoju metu vis dažniau kyla dėl konkurencijos ir noro atkeršyti.