Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
2024 KOVO 12 D. | Nekrologas.lt
Sekmadienį palaidotas V. Putino pusbrolis, kurio vaikai tarpsta garsiausiose Rusijos kompanijose

Sekmadienį, kovo 10 d., palaidotas Vladimiro Putino pusbrolis Jevgenijus Putinas. Jo sūnus yra „Gazprom“ valdybos pirmininko pavaduotojas, dukrai priklauso viena didžiausių anglies įmonių Rusijoje, skelbia naujienų agentūra Nashaniva.com.

Apie J. Putino mirties priežastis ir aplinkybes nepranešama. Velionio dukters bendraklasis žiniasklaidai pasakojo, kad vasario pabaigoje 90-ąjį gimtadienį J. Putinas atšventė Suzdalyje, sūnaus Michailo namuose.

Pasak Ivanovo naujienų agentūros „Ivanovo News“, J. Putinas buvo garsus Ivanovo urologas, statęs savo pacientus ant kojų 1970–1990 m.

J. Putino šeima Ivanove gyveno iki 2002 m., o po prezidento V. Putino atėjimo į valdžią persikėlė į Maskvą, rašo „Project“.

J. Putino sūnus Michailas eina „Gazprom“ valdybos pirmininko pavaduotojo pareigas ir yra bendrovės valdyboje.

J. Putino ir Rusijos prezidento V. Putino tėvai Vladimiras Spiridonovičius ir Michailas Spiridonovičius buvo broliai.

V. Putino oficialus atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas teigė, kad tai yra „tolimas Putino giminaitis“, su kuriuo prezidentas nebendrauja.

J. Putino dukra Anna (dabartinė jos pavardė – Civileva) yra ištekėjusi už Kemerovo srities gubernatoriaus Sergejaus Civilevo. 2018 m. ji iš savo vyro, valdančio ištekliais turtingą Sibiro dalį – Kuzbasą, dovanų gavo vienos didžiausių Rusijos anglių kasybos kompanijų „Kolmar“ 70 proc. akcijų.