Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
2024 GEGUŽĖS 27 D. | Nekrologas.lt
Praėjus pusmečiui atskleista „Draugų“ žvaigždės Matthew Perry mirties priežastis

Aktorius Matthew Perry, geriausiai žinomas dėl Čandlerio Bingo vaidmens televizijos seriale „Draugai“ („Friends“), mirė dėl ūmaus ketamino poveikio, dėl kurio įvyko nelaimingas atsitikimas. Tai pranešė Los Andželo apygardos teismo ekspertizės departamentas.

Serialo „Draugai“ žvaigždė Anapilin iškeliavo 2023 m. spalio 28 d., būdamas 54 metų amžiaus.

Kaip rašo „The New York Times“, remdamasis skrodimo ataskaita, ketamino koncentracija M. Perry kraujyje jo mirties metu buvo lygi dozei, naudojamai bendrajai anestezijai.

Remiantis ataskaita, M. Perry buvo gydomas nuo depresijos ir nerimo, įskaitant ketamino infuzijos terapiją, teigia CNN. Tačiau paskutinė vaisto dozė, kaip šios terapijos dalis, buvo sušvirkšta likus pusantros savaitės iki aktoriaus mirties, o tai reiškia, kad medžiaga nuo to laiko negalėjo likti M. Perry organizme.

M. Perry anksčiau atvirai kalbėjo apie savo kovą su priklausomybe nuo alkoholio ir narkotikų. Savo atsiminimuose „Friends, Lovers and the Big Terrible Thing“, paskelbtuose 2022 m., jis prisipažino, kad būdamas 49 metų vos nenumirė nuo besaikio opioidų vartojimo – jį dvi savaites buvo ištikusi koma. Tuomet jis penkis mėnesius praleido ligoninėje. Aktorius taip pat tvirtino, kad dėl problemų, susijusių su priklausomybe nuo narkotikų, jis praktiškai neprisimena pirmųjų trejų metų „Draugų“ filmavimo.

Spalio 28 d. M. Perry buvo rastas be sąmonės sūkurinėje vonioje savo namuose Los Andžele. Lapkričio 3 d. jis buvo palaidotas vietos Forest Lawn kapinėse.

Be komedijos „Draugai“, jis taip pat vaidino tokiuose populiariuose serialuose kaip „Beverli Hilsas, 90210“, „Klinika“, „Pumos miestelis“ ir „Geroji žmona“, taip pat filmuose „Devyni jardai“, „Kūdikis“, „Apgavikai“, „Tėčiui vėl 17 metų“ ir daugelyje kitų, daugiausia komedijos žanro filmų.