Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
2024 GEGUŽĖS 30 D. | Nekrologas.lt
Mįslinga Lietuvos krepšininko žūtis Genujoje; įtartini įbrėžimai ir skambutis iš jo telefono

Italijos prokurorai toliau tiria mįslingas 27 metų Lietuvos krepšininko Aurimo Čybo žūties aplinkybes. Šiandien, gegužės 30 d., planuojama atlikti skrodimą, kuris padėtų atskleisti žaidėjo mirties priežastis. Šiuo metu tiriamos įvairios versijos, tarp kurių ir savižudybė.

Kovą gimtadienį atšventęs Lietuvos krepšininkas A. Čybas šeštadienį rastas negyvas Genujoje, nukritęs nuo 20 metrų sienos.

27 metų krepšininkas lankėsi pas draugą Rimantą Daunį, žaidžiantį „Sestrio Pallacanestro“ komandoje.

A. Čybas penktadienio vakarą su draugais linksminosi naktiniame klube Genujoje. Pranešama, kad išgėręs jis įsivėlė į konfliktą su nuolatiniais klubo lankytojais ir apsaugos darbuotojų buvo išprašytas lauk.

Anot naktiniame klube dalyvavusių liudininkų, žaidėjas buvo girtas ir kiek sutrikęs.

Jo draugas lietuvis tuo metu buvo trumpam išėjęs palydėti merginą, po dešimties ar penkiolikos minučių grįžo, bet Aurimo jau neberado.

Kitą rytą, negavęs iš A. Čybo jokios žinios, pranešė, kad jis dingo.

Šeštadienio rytą gatvėje ant grindinio gulintį jauno vyro kūną pastebėjo praeivis ir iškvietė specialiąsias tarnybas. A. Čybo kūnas buvo rastas kieme netoli Piazza Dante, kur ir buvo naktinis klubas.

Kaip praneša italų spauda, teismo medicinos eksperto dėmesį patraukė keli įbrėžimai ant jaunuolio nugaros. Tikimasi, kad skrodimas padės išsiaiškinti mirties priežastis.

Kaip rašo „Genova 24“, Korso Podestos rajone esančios kameros užfiksavo A. Čybą klaidžiojantį vieną. Deja, konkreti vieta, kurioje nukrito lietuvis, nėra fiksuojama vaizdo kameromis, bet aplink įvykio vietą apie 4.40 val. ryto vietos laiku neužfiksuota jokių kitų asmenų, kurie galėtų būti apkaltinti A. Čybo užpuolimu.

Italijos valdžia pradėjo tyrimą, kurio metu neatmetama nė viena iš galimų versijų. Tiriama, ar jis nukrito dėl girtumo, ar jį kažkas pastūmė, ar krepšininkas nusižudė. Tiesa, Italijos žiniasklaida dar vėliau pridūrė, kad žmogžudystės versija nebebus tiriama, o dabar svarstomos dvi versijos – nelaimingo atsitikimo arba savižudybės.

Šią versiją artimieji laiko mažai tikėtina.

R. Daunys ir jo mergina Aurimą apibūdina kaip „laimingą“ žmogų, o žaidėjo brolis Lietuvos žiniasklaidoje Krepsinis.net yra aiškinęs, kad A. Čybas paprastai nevartojo alkoholio ir nebuvo konfliktiškas žmogus.

Iš Aurimo telefono tą lemtingą naktį broliui kažkas skambino, bet kitame laido gale buvo tyla. Brolis paskui keliskart skambino atgalios, bet niekas jam neatsakė.

A. Čybas gyveno ir žaidė iš lietuvių suformuotoje „Bjerringbro“ komandoje Danijoje. Klubas rungtyniavo antroje šalies lygoje. Visai neseniai jis su komanda iškovojo lygos bronzos medalius, o A. Čybas buvo vienas rezultatyviausių žaidėjų.

Kartu su juo žaidė nemažai lietuvių: Deividas Pogužinskas, Tadas Vaičiūnas, Laurynas Lučinskas ir Aurimas Kieža.