Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
2024 BALANDŽIO 22 D. | Nekrologas.lt
Mirė vyras, nepertraukiamai sirgęs kovidu rekordiškai ilgai – 613 dienų

Amsterdame mirė vyras, nepertraukiamai sirgęs COVID-19 rekordiškai ilgai – 613 dienų. 72 metų vyras 2022 m. vasarį pateko į ligoninę, užsikrėtęs šia infekcija, ir iki mirties praėjusių metų spalį taip ir nepasveiko.

Manoma, kad 20 mėnesių trukusi COVID-19 liga yra ilgiausia, kurią kada nors buvo užfiksavę gydytojai.

Medikai teigė, kad dėl sunkios imuninės sistemos būklės ir vėžio ligonis neturėjo pakankamai baltųjų kraujo kūnelių ar antikūnų kovoti su virusu.

Dauguma žmonių per kelias savaites natūraliai pasveiksta nuo COVID-19, tačiau šio vyro nepavyko išgydyti net skiepais ir pakartotiniu gydymu. Dėl vis stiprėjančių simptomų bangų jam teko kelis kartus gultis į ligoninę.

Neįvardytas pacientas galiausiai tapo mutavusios unikalios naujosios atmainos nešiotoju, nes užkratas galėjo itin ilgai keistis jo organizme, tačiau nėra jokių požymių, kad jis būtų perdavęs jį kam nors kitam.

Vyras mirė 2023 m. rudenį dėl persirgtos kraujo ligos atsinaujinimo, skelbia portalas „The Sun“.

Tai ne vienintelis ilgai užsitęsusios COVID-19 atvejis. Medicinos studentė Magda Vergouwe iš Amsterdamo universiteto medicinos centro Nyderlanduose teigė, kad šis atvejis prisideda prie kitų pranešimų apie pacientus, kuriems COVID-19 testai ilgiau nei metus rodė teigiamą rezultatą, tačiau, atrodo, tai yra ilgiausiai trukęs užregistruotas atvejis.

2022 m. Londono „Guy‘s and St. Thomas“ ligoninės gydytojai pranešė, kad vienas jų pacientas buvo užsikrėtęs 505 dienas – manoma, kad tuo metu tai buvo rekordas. Tų metų sausį 59 metų britų pacientas galiausiai buvo išgydytas.