Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
2024 BIRŽELIO 25 D. | Nekrologas.lt
Mirė šimtmetį perkopusi futbolo legendos Pele mama: apie sūnaus mirtį ji nesužinojo

Birželio 21 d., sulaukusi 101 metų, mirė velionio futbolininko Pele motina Celeste Arantes do Nascimento. Brazilijos spauda šį faktą įvardijo kaip eros pabaigą.

Skelbiama, kad C. Arantes (kuri meiliai buvo vadinama Dona Celeste) pastaruosius penkerius metus praleido vegetacinės būsenos ir nebuvo informuota apie savo garsiojo sūnaus mirtį 2022 m. gruodį.

Pele sesuo Maria Lucia do Nascimento po brolio mirties yra pasakojusi, kad jų motina nebuvo pakankamai geros būklės, kad suvoktų situaciją.

„Mes kalbamės, bet ji nežino situacijos. Ji yra savo pasaulyje. Ji atveria akis, kai paminiu jo vardą ir sakau: „Mes melsimės už jį“, bet ji nelabai suvokia, ką aš sakau“, – pasakojo futbolininko sesuo.

Paskelbus apie C. Arantes mirtį Pele fondas savo socialinės žiniasklaidos kanaluose pareiškė, kad vienintelio tris kartus pasaulio taurę laimėjusio žaidėjo mama buvo sektinas pavyzdys.

„Šiandien apninka prieštaringi jausmai. Mes labai apgailestaujame dėl „Celestinos“, kaip ją meiliai vadino jos sūnus, išvykimo. Kartu esame amžinai dėkingi už jos egzistavimą, – skelbė fondas. – Dona Celeste yra karalienė motina ir amžinai bus su meile prisiminta mūsų širdyse ir atmintyje.“

„Santos“, klubas, kuriame Pele žaidė didžiąją savo karjeros dalį, teigė, kad jo gerbėjai apgailestauja dėl „mūsų amžinojo karaliaus motinos“ mirties.

Pele sūnus socialiniuose tinkluose apraudojo močiutės mirtį. Buvęs vartininkas savo paskyroje instagrame paskelbė nuotrauką, kurioje yra apsikabinęs Doną Celestę, ir parašė: „Ilsėkis ramybėje, Vó.“

Celeste ištekėjo vos 15-os metų. Jos vyru ir vaikų tėvu tapo João Ramos do Nascimento, arba Dondinho, kuris taip pat buvo profesionalus žaidėjas.

Celeste ir Dondinho turėjo tris vaikus – Pele, Marią Lucią bei Jairą, kuris mirė 2020 m., sulaukęs 77 metų.