Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
2024 GEGUŽĖS 2 D. | Nekrologas.lt
JAV staiga mirė dar vienas apie „Boeing“ problemas informavęs pranešėjas

Jungtinėse Amerikos Valstijose staiga mirė dar vienas informacijos apie „Boeing“ problemas šaltinis.

Joshua Deanas, kuris buvo laikomas dar vienu informatoriumi, pranešusiu apie „Boeing“ problemas, staiga susirgo ir mirė Kanzase. Apie tai praneša leidinys „The Seattle Times“.

„J. Deanas, buvęs „Boeing“ tiekėjos – kompanijos „Spirit AeroSystems“ kokybės auditorius ir vienas pirmųjų pranešėjų, pareiškusių, kad „Spirit“ vadovybė nepaisė 737 MAX modelio gamybos defektų, mirė antradienio rytą (balandžio 30 d. – red.) po kovos su greitai plintančia infekcija“, – rašoma leidinyje.

J. Deanas pasiskundė Amerikos aviacijos reguliavimo institucijai dėl „Boeing“ gamybos linijos. Jis taip pat davė parodymus ieškinyje prieš bendrovės akcininkus.

„Spirit“ kompanija prieš metus, balandį, J. Deaną atleido iš darbo. Jis pateikė skundą Darbo departamentui, teigdamas, kad jo darbo sutarties nutraukimas buvo kerštas už susirūpinimą dėl aviacijos saugos.

Vyras buvo paguldytas į ligoninę dėl kvėpavimo sutrikimų. Anksčiau 45 metų vyras sveikata nesiskundė, nes propagavo sveiką gyvenimo būdą.

Mirusiojo teta Carol Parsons leidiniui pasakojo, kad J. Deanas staiga susirgo ir nuvyko į ligoninę, nes prieš kiek daugiau nei dvi savaites jam pasidarė sunku kvėpuoti. Jis buvo intubuotas. Vyrui išsivystė pneumonija, o vėliau – rimta bakterinė infekcija.

Pasak C. Parsons, sūnėno būklė sparčiai blogėjo, todėl iš Vičitos, kur jis gyveno ir yra įsikūrusi „Spirit“ kompanija, jis buvo nuskraidintas į ligoninę Oklahoma Sityje. Ten jam buvo uždėtas ECMO aparatas, kuris cirkuliuoja ir aprūpina paciento kraują deguonimi, perimdamas širdies ir plaučių funkciją, kai ligonio organai neveikia patys.

J. Deano motina dar penktadienį, balandžio 26 d., socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbė žinutę, kurioje paminėjo visas šias detales ir pasakė, kad sūnus „kovoja už savo gyvybę“.

Kiek anksčiau, kovo 12 d., Pietų Karolinoje buvo rastas negyvas Johnas Barnettas, daugiau nei 30 metų dirbęs „Boeing“ kompanijoje ir taip pat informavęs apie kompanijos saugumo problemas. Daroma išvada, kad 62 metų vyras savo furgone pats mirtinai susižalojo.

JAV Federalinė aviacijos administracija (FAA) anksčiau nurodė „Boeing“ orlaivių operatoriams patikrinti durų sandariklius. Ši priemonė buvo atlikta po to, kai 2024 m. sausio 7 d. skrydžio metu nuo „Alaska Airlines“ lėktuvo nukrito langas ir dalis fiuzeliažo.