Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
2023 SPALIO 26 D. | Nekrologas.lt
JAV Meine po šaudynių – 22 aukos

Mažiausiai 22 žmonės žuvo, o dar daug daugiau buvo sužeisti per 2023 m. spalio 26 -osios vakaro šaudynes Meino valstijos Luistono mieste.

Žiniasklaida pranešė, kad buvo šaudoma boulinge ir dar bent vienoje kitoje vietoje – restorane ir bare. Policija socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbė užpuoliko nuotrauką. Joje jis, kaip atrodo, užfiksuotas su pusiau automatiniu ginklu, boulinge. Barzdotas vyras nuotraukoje vilki rudą striukę ar džemperį, mėlynas kelnes, avi rudais batais.

Vėliau policija paskelbė, kad ieškomas ginkluotas ir pavojingas įtariamasis yra 40 metų Robertas Cardas.

Teisėsauga tiria du nesibaigusius šaudymo įvykius, feisbuke parašė Androskogino apygardos šerifo departamentas.

„Raginame visas kompanijas užsirakinti i / ar užsidaryti, kol vykdome tyrimą. Įtariamasis vis dar laisvėje“, – sakoma pranešime.

Apie įvykius Luistone buvo informuotas JAV prezidentas Joe Bidenas, nurodė Baltieji rūmai.

CNN remdamasi šaltiniais policijoje pranešė, kad per incidentus buvo sužeista mažiausiai 50–60 žmonių, bet pridūrė, jog neaišku, kiek jų yra sužeisti būtent dėl šaudymo.

Policija ir gelbėtojai į boulingą „Sparetime Recreation“ atvyko maždaug 19 val. 15 min. dėl pranešimų apie vykstantį šaudymą, o vėliau gavo pranešimų apie šaudymą restorane „Schemengees Bar & Grille“, pranešė vietos laikraštis „Sun Journal“.

20 val. 15 min. pranešta apie šaudymą didžiausios JAV mažmenininkės „Walmart“ vietos paskirstymo centre, sakoma pranešime.

Smurtas panaudojant šaunamuosius ginklus Jungtinėse Valstijose yra nerimą keliančio lygio. Šalyje ginklų yra daugiau nei žmonių, o bandymai suvaldyti ginklų plitimą visuomet susiduria su įnirtingu pasipriešinimu.

Šiemet JAV jau įvyko per 500 šaudynių, nurodo nevyriausybinė organizacija „Gun Violence Archive“, šaudynėmis vadinanti incidentus, kai žūsta ar būna sužeisti mažiausiai keturi žmonės.