Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
2024 BIRŽELIO 12 D. | Nekrologas.lt
Dviejų prancūzų bandymas patekti į Baikonūro kosmodromą baigėsi tragedija

Du Prancūzijos piliečiai bandė patekti į Baikonūro kosmodromo teritoriją Kazachstane. Vienas jų mirė nuo dehidratacijos. Apie tai žiniasklaidai pranešė šaltinis kosmodrome.

Anot jo, turistai pasirinko „klasikinį“ kelią – išsuko iš greitkelio ir patraukė link aukštų pastatų stepėje. Pakeliui vienam iš jų pasidarė bloga. Antrasis prancūzas draugui padėti negalėjo, todėl nubėgo atgal prie greitkelio.

„Kol jis pasiekė trasą, kol sustabdė automobilį, kol sugebėjo paaiškinti situaciją ir iškviesti pagalbą, pirmasis mirė nuo dehidratacijos“, – pasakojo kosmodromo darbuotojas.

Vėliau buvo patikslinta, kad 27 metų Nikolas Carbone ir 25 metų Angelo Alebetta iš Paryžiaus į Almatą atvyko prieš kelias dienas. Jų tikslas buvo kosmodromas ir kosminis laivas „Buranas“. Vyrai nusprendė į draudžiamą zoną patekti pėsčiomis per stepę.

„Angelo iš pradžių pasipylė kraujas iš nosies, o paskui jis prarado sąmonę. Nikolas nubėgo prie artimiausio kelio – greitkelio Samara–Šimkentas, sustabdė Kazachstano policiją, tačiau negalėjo paaiškinti, kad jo draugas miršta. Policija nuvežė užsienietį turistą į 1-ąjį kosmodromo kontrolės punktą, o policijos pareigūnai suskubo ieškoti aukos“, – rašo Kazachstano žiniasklaidos kanalas „КТК“.

Pasak kanalo, kai Angelo buvo atrastas, jis jau buvo miręs. Anksčiau ant kūno smurtinės mirties pėdsakų nebuvo rasta. Spėjama, kad vyro širdis neatlaikė karščio. Vyksta tyrimas.