Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
2024 KOVO 13 D. | Nekrologas.lt
Dar vieno „Lukoil“ vadovo mirtis – per kelerius metus tai jau ketvirtoji

Rusijoje staiga mirė naftos bendrovės „Lukoil“ viceprezidentas Vitalijus Robertus. Tai jau ketvirtas toks atvejis per pastaruosius dvejus metus.

Apie šią mirtį pranešė „Lukoil“ spaudos tarnyba.

V. Robertus įmonėje „Lukoil“ praleido 30 metų.

„Lukoil“ viceprezidentas V. Robertus galėjo mirti per sprogimus naftos perdirbimo gamykloje. Tai „RBC-Ukraine“ pasakojo Ukrainos specialiųjų tarnybų šaltiniai.

Ir tai jau ne pirmoji staigi mirtis „Lukoil“ kompanijoje. Iki V. Robertus Rusijoje mirė dar trys šios bendrovės vadovai. Staigios įvairių naftos kompanijų vadovų mirtys šioje šalyje tapo nuolatiniu reiškiniu.

2022 m. rugsėjo 1 d. mirė naftos bendrovės „Lukoil“ direktorių tarybos pirmininkas Ravilis Maganovas. Jis buvo rastas negyvas Maskvos ligoninės teritorijoje. Verslininkas iškrito pro langą, tačiau bendrovė oficialiai pareiškė, kad jis mirė „nuo sunkios ligos“.

2022 m. gegužės 8 d. mirė buvęs „Lukoil“ vyriausiasis vadovas Aleksandras Subotinas. Jo kūnas buvo rastas Maskvos apylinkėse. Pasak Rusijos žiniasklaidos, jo kūnas buvo rastas šamano namo rūsyje. Oficiali mirties priežastis – ūminis širdies nepakankamumas.

2023 m. spalio 24 d. mirė „Lukoil“ direktorių valdybos pirmininkas, daugiau nei 50 metų naftos ir dujų sektoriuje dirbęs Vladimiras Nekrasovas. Šį kartą rusai skubiai pranešė mirties priežastį. Kaip ir A. Subotino atveju, priežastis buvo ūminis širdies nepakankamumas.