Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
2024 GEGUŽĖS 10 D. | Nekrologas.lt
Atskleista scenoje mirusio 27- metų reperio mirties priežastis

27 metų Pietų Afrikos reperis ir dainų autorius Costantinos Tsobanoglou, geriau žinomas sceniniu vardu Costa Titch, buvo Pietų Afrikos reperis ir šokėjas. 2023 m. kovo 11 d. Costa Titch krito ir mirė koncertuodamas Johanesburgo muzikos festivalyje „Ultra South Africa“.

Dabar paaiškėjo staigios jauno vyro mirties priežastis. Oficialioje atlikėjo instagramo paskyroje paskelbta, kad jis mirė nuo lėtinio pervargimo.

„Mūsų komanda ir šeima dirbo su patologais, siekdami išsiaiškinti tikrąją jo mirties priežastį. Skrodimas atskleidė, kad Costa širdis patyrė didelį stresą, apie kurį jis nežinojo ir kurį dar labiau padidino nuovargis. Visa tai greičiausiai lėmė nereguliarus širdies plakimas, sukėlęs priepuolį, nusinešusį jo gyvybę“, – sakoma pranešime.

Tikrasis graikų kilmės menininko vardas yra Costantinos Tsobanoglou. Costa Titch savo karjerą pradėjo kaip šokėjas, o vėliau tapo reperiu.

2020 m. Costa Titch išleido savo debiutinį albumą pavadinimu „Made in Africa“, kuriame bendradarbiaujama su įvairiais Pietų Afrikos atlikėjais, tokiais kaip AKA, Riky Rick ir Boity. Albumas sulaukė kritikų pripažinimo ir komercinės sėkmės. Costa Titch buvo laikomas viena sparčiausiai kylančių Pietų Afrikos muzikos žvaigždžių. 2020 m. vykusiuose Pietų Afrikos hiphopo apdovanojimuose jis pelnė 3 nominacijas.

Prieš pat mirtį jis bendradarbiavo su iš Senegalo kilusiu amerikiečių dainininku Akon. Šiam priklausanti įrašų kompanija „Konvict Kulture“ dalyvavo remiksuojant Costa Titch dainą „Big Flexa“.