Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
2024 LIEPOS 11 D. | Nekrologas.lt
Anastasijos Zavorotniuk dukra mirusiai mamai parašė jautrų ir ilgesio sklidiną laišką

Gegužės 30 d. po kovos su sunkia liga mirė serialo „Mano puikioji auklė“ žvaigždė Anastasija Zavorotniuk. Jai buvo 53-eji.

Palaidojusi mamą aktorės dukra Ana paviešino jautrų ir ilgesio sklidiną laišką.

Jame mamos netekusi moteris pasidalijo archyvinėmis nuotraukomis, kuriose užfiksuotos praeities akimirkos. Velionės dukra mirusiai mamai skyrė tokius žodžius:

„Mano mylima mama, šalia tavęs visas mūsų gyvenimas nušvito šviesa, džiaugsmu, saule, meile. Tu visą gyvenimą būsi mano kelrodė žvaigždė. Tu esi pati gražiausia, pati talentingiausia, išmintingiausia, maloniausia, linksmiausia, tu esi geriausia mama pasaulyje.

Tu amžinai užimsi svarbiausią vietą mano širdyje. Vesk mane už rankos per gyvenimą, o aš savo ruožtu pažadu tau būti laiminga ir niekada nepasiduoti“, – rašė mirusios aktorės dukra.

Iš karto po žinios apie garsios rusų aktorės A. Zavorotniuk mirtį socialiniuose tinkluose jos dukra Ana taip pat pasidalijo jautria žinute.

Tuomet mergina prisiminė akimirkas, kurias praleido su savo mama, ir teigė, kad ji buvo mylintis, laimingas žmogus. „Vakar vakare telefonas man priminė, kaip prieš 8 metus su mama slėpėmės po medžiu nuo stipraus lietaus ir skambinome Valkai, kad mus paimtų.

O vakar naktį mums paskambino ir pasakė, kad tavęs nebėra. Mama, tu pati geriausia, kas buvo mano gyvenime. Labai didžiuojuosi, kad aš – tavo dukra. Visada tave mylėsiu ir prisiminsiu tokią linksmą, mylinčią, neįtikėtiną. Tokią, kokia buvai tą lietingą dieną. Mano širdis visada bus su tavimi“, – rašė A. Zavorotniuk.