Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2021 RUGPJŪČIO 23 D. | Nekrologas.lt
Žygintas Pečiulis
1955 LAPKRIČIO 29 D. - 2021 RUGPJŪČIO 23 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Žygintas Pečiulis (65 metų) žurnalistas, Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto profesorius

Eidamas 66-uosius metus 2021 m. rugpjūčio 23 d. mirė žurnalistas, Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto profesorius, buvęs LRT Tarybos pirmininkas Žygintas Pečiulis.

Profesorius mirė Vilniaus universiteto Santaros klinikose, kur buvo gydomas dėl širdies ligos.

Į Ž. Pečiulio mokslinių interesų lauką įėjo medijos, masinė komunikacija, audiovizualinė komunikacija, televizijos istorija ir teorija, viešoji komunikacija.

Savo kvalifikaciją profesorius kėlė Paryžiaus 2-jame bei Paryžiaus 3-jame universitete, Baltic Media centre Danijoje, Fribūro universiteto Žurnalistikos ir socialinės komunikacijos institute Šveicarijoje, Visuomeninėje televizijos kompanijoje FR2 Prancūzijoje.

Nuo 1978 iki 1991 m. Ž. Pečiulis dirbo Lietuvos radijo ir televizijos redaktoriumi, vėliau – žurnalistu savaitraštyje „Kalba Vilnius“, apžvalgininku „Lietuvos ryto“ savaitinio televizijos priede „TV antena“.

Vilniaus universitete Ž. Pečiulis dėstė audiovizualines medijas, vaizdo ir garso raiškos žurnalistiką, audiovizualinių ir tinklaveikos medijų diskursą, audiovizualinę raišką.

2005-aisiais už praktinį vadovą „Efektyvi komunikacija“ buvo apdovanotas kaip geriausio metų mokslo populiarinimo kūrinio autorius. Ž. Pečiulis – Žurnalistikos žodyno bendraautoris.