Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 BALANDŽIO 16 D. | Nekrologas.lt
Willie Limondas
1921 VASARIO 2 D. - 2024 BALANDŽIO 15 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Willie Limondas (45), bokso čempionas

Balandžio 15 d. netikėtai mirė tik 45 metų sulaukęs škotų boksininkas Willie Limondas. 1999–2023 m. jis yra laimėjęs 42 iš 48 profesionalių kovų, iš kurių 13 laimėjo nokautu.

Teigiama, kad praėjusią savaitę bokso čempioną ištiko priepuolis vairuojant transporto priemonę. 10 dienų ligoninėje buvo kovojama dėl W. Limondo gyvybės, bet jo išgelbėti nepavyko.

„Įprastomis aplinkybėmis šito įrašo net neplatinčiau, bet esu priverstas tai daryti, reaguodamas į visas melagienas internete. Mano tėtis mirė šią naktį apie 3 val. Jis 10 dienų kovojo dėl savo gyvybės kaip tikras karys. Myliu tave, tėti“, – instagramo paskyroje rašė W. Limondo sūnus Jake‘as.

Savo sportinę karjerą W. Limondas pradėjo kaip futbolininkas, 1998–1999 m. sezone „Albion Rovers“ lygoje sužaidė penkerias rungtynes.

Profesionalaus boksininko karjerą W. Limondas pradėjo 1999 m. Ringe jis kovėsi su tokiomis garsenybėmis kaip Amiras Khanas ir Anthony Crolla. Per profesionalo karjerą škotas laimėjo Europos Sąjungos, Didžiosios Britanijos ir Tautų Sandraugos čempiono diržus. Taip pat jis buvo tapęs pasaulio lengvo svorio kategorijos čempionu WBU organizacijoje.

Paskutinį kartą W. Limondas kovėsi 2023 m. rugsėjį prieš Ricky Burnsą.

::alfa::Netikėtai mirė bokso čempionas: jam buvo vos 45-eri