Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 GEGUŽĖS 22 D. | Nekrologas.lt
Vygantas Gruslys
1962 - 2024 GEGUŽĖS 21 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Vygantas Gruslys (61), VUL Santaros klinikų gydytojas, krūtinės chirurgas

Gegužės 21 d., eidamas 62-uosius metus, mirė VUL Santaros klinikų gydytojas, krūtinės chirurgas doc. Vygantas Gruslys. Žinia apie tai socialiniame tinkle pasidalijo artimieji.

„Su didžiausiu liūdesiu pranešame, kad netekome Vyganto Gruslio. Nuoširdžiai užjaučiame šeimą, gimines, draugus, visus, kam Vygantas buvo artimas ir brangus“, – rašoma laidojimo paslaugų centro pranešime.

Pranešamos ir atsisveikinimo su gydytoju detalės: „Su Vygantu atsisveikinti galima Laidojimo paslaugų centro Jeruzalės padalinyje, Kalvarijų g. 329, Vilniuje, 1-oje salėje: gegužės 22 d., trečiadienį, 8.00–20.30 val.; gegužės 23 d., ketvirtadienį, 8.00–10.00 val.“

Karstas išnešamas ketvirtadienį 10 val., laidojamas Salako kapinėse. Šv. Mišios aukojamos trečiadienį 19:00 val. Šv. Kryžiaus Atradimo (Vilniaus Kalvarijų) bažnyčioje.

Šv. Mišios už velionio sielą bus aukojamos Vilniaus Kalvarijų – Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčioje gegužės 22 d., trečiadienį, 19 val.

Po laidotuvių, ketvirtadienį, 12.30 val., bus aukojamos šv. Mišios Salako Švč. Mergelės Marijos Sopulingosios bažnyčioje.

„Prisiminkime Vyganto kelią čia, žemėje, šviesiais prisiminimais, palydėkime jo sielą malda ir žvakelės liepsnele. Artimiesiems linkime stiprybės ir jėgų. Mes, Laidojimo paslaugų centras, esame šalia, ko tik prireiktų šiomis sunkiomis netekties akimirkomis. Atsiremkite!“ – rašoma laidojimo bendrovės prieraše.

::alfa::Netektis: mirė patyręs krūtinės chirurgas Vygantas Gruslys