Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 KOVO 27 D. | Nekrologas.lt
Vladimiras Sergejevas
1986 - 2024 KOVO 24 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Vladimiras Sergejevas (37), buvęs Baltarusijos politinis kalinys ir aktyvistas

Eidamas 38-uosius metus kovo 24 d. mirė buvęs Baltarusijos politinis kalinys ir aktyvistas Vladimiras Sergejevas. Apie jo mirtį socialiniuose tinkluose pranešė jo bendražygis Artūras Finkevičius.

V. Sergejevas mirė Maryinoje Gorkoje. Pasak A. Finkevičiaus, paskutinėmis dienomis jis gulėjo ligoninėje, prijungtas prie kvėpavimo aparato.

V. Sergejevas prie demokratinio judėjimo prisijungė 2006 m.

Jis buvo tokių demokratinių organizacijų kaip „Jaunasis frontas“ (rus. „Junij front“), „Jaunoji Baltarusija“ (rus. „Maladaja Belarusija“), „Jauni demokratai“ (rus. „Molodyje demokraty“), „Pasakyk tiesą“ (rus. „Skažy pravdu“) ir „Alternatyvos“ (rus. „Alternatyvy“) aktyvistas. Vyras aktyviai dalyvavo 2006–2010 m., 2008-ųjų protestuose.

2008 m. V. Sergejevas buvo kaltinamasis „Keturiolikos procese“ (rus. „Proces četyrnacaty“), kuriame buvo teisiami verslininkų protestų dalyviai. Teismo metu jam buvo skirta bauda.

V. Sergejevas paliko dukrą.

Primename, kad nuo 2020 m. Baltarusijos kalėjimuose mirė penki politiniai kaliniai. Paskutinysis buvo Igoris Lednikas, kuris buvo nuteistas už Aliaksandro Lukašenkos „šmeižtą“.

Šiuo metu Baltarusijos kalėjimuose yra daugiau nei 10 politinių kalinių, kuriems reikalinga medikų pagalba. Tarp jų – Galina Derbysh, kovojanti su vėžiu, Irina Melkher ir Alexanderis Feduta, kenčiantys nuo širdies problemų, taip pat Alla Zueva, kuriai progresavo leukemija.

::alfa::Mirė buvęs Baltarusijos politinis kalinys: per kelis metus tai jau penktoji mirtis