Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2023 GRUODŽIO 18 D. | Nekrologas.lt
Vladimiras Rodionovas
1947 - 2023 GRUODŽIO 18 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Vladimiras Rodionovas (76 metų) Rusijos krepšinio klubo „Avtodor“ prezidentas

Pirmadienį būdamas 76-erių mirė Rusijos krepšinio klubo Saratovo „Avtodor“ ilgametis prezidentas Vladimiras Rodionovas. Jis neatlaikė širdies operacijos.

Net 41 metus Saratovo „Avtodor“ valdęs verslininkas buvo vienas ryškiausių Rusijos krepšinio žmonių. Pats ne tik rėmęs krepšinio komandą savo ir srities pinigais, V. Rodionovas ir pats yra treniravęs „Avtodor“ ir ypač dažnai keitęs klube trenerius. Pavyzdžiui, bet VTB jungtinės lygos aštuonerių metų etapą jis pakeitė per 20 trenerių.

Saratove pirmąjį prekybos centrą prieš kelis dešimtmečius atidaręs verslininkas, paskui užsiėmė ir įvairiais nekilnojamojo turto sandoriais, statybomis ir prekiavo nafta.

Jo klestėjimo laikais, „Avtodor“ buvo tarp geriausių Rusijos komandų, kuri ketverius metus grūmėsi šalies pirmenybių finale su Maskvos CSKA. Tiesa, čempionais „Avtodor“ krepšininkai nėra tapę.

Prie kelių sidabro medalių komplektų, laimėtų prieš beveik tris dešimtmečius, yra prisidėję „Avtodor“ tais laikais yra rungtyniavę Lietuvos krepšininkai Gintaras Einikis ir Darius Lukminas. 1995-1999 m. Saratovo vienu lyderių buvęs G. Einikis buvo trumpam grįžęs į „Avtodor“ trenerių štabą 2016 metais.

Saratovo komandos treneriu prieš kelerius metus dirbo Donaldas Kairys, o daug anksčiau „Avtodor“ strategais yra dirbę Rimantas Endrijaitis, Rimantas Girskis. R. Endrijaitį kelis kartus ir kvietęs, ir atleidęs V. Rodionovas visad garsėjo kategoriška nuomone bei greitais sprendimais – 2018 m. jis atleido Jevgenijų Pašutiną praėjus 10 dienų po sutarties pasirašymo.