Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 SAUSIO 25 D. | Nekrologas.lt
Virginijus Jasiūnas
1957 - 2024 SAUSIO 25 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Virginijus Jasiūnas (66 metų) ilgametis Šiaulių dramos teatro garso operatorius

Valstybinis Šiaulių dramos teatras gedi – sausio 25 d. mirė ilgametis teatro garsistas Virginijus Jasiūnas. Jam buvo 66-eri metai.

Beveik penkis dešimtmečius teatre dirbusio garsisto gedintys kolegos pasidalino jautriais žodžiais.

„Sunku patikėti, kad Jo daugiau nesutiksime teatro koridoriuose. Virgutis... taip teatre visi vadindavo garsistą Virginijų Jasiūną. Prieš keletą dienų Jis netikėtai iškeliavo amžinybėn... Visą gyvenimą praleidęs muzikos ir garsų pasaulyje, staiga pasinėrė į amžiną tylą.

Virgis buvo aukščiausios klasės profesionalas, puikus specialistas, muzikos žinovas, sukaupęs neįkainojamą žinių bagažą ir teatro muzikos archyvą. Beveik penkiasdešimt metų, nuo pat 1975-ųjų iki šiol, su didžiule meile ir atsidavimu Virgis dirbo Šiaulių dramos teatre“, – rašoma socialiniuose tinkluose.

Kolegos dalijasi pačiais šilčiausiais prisiminimais. Pasak jų, V. Jasiūnas buvo taikaus būdo, geros širdies ir auksinių rankų žmogus, į kurį visi kreipdavosi prireikus pagalbos – įgarsinti, įrašyti, sutaisyti, patarti.

„Be teatro Virgis negalėjo ir jau nemokėjo gyventi. Su teatru Jį siejo daugybė prisiminimų, asmeninių išgyvenimų, linksmų ir liūdnų istorijų, kūrybinių kelionių ir nuotykių. Teatre dirbo ir Virgio žmona Violeta, su kuria kartu užaugino tris nuostabius vaikus. Virgio šeimai ir visiems mylėjusiems šį nuostabų žmogų reiškiame gilią užuojautą. Mūsų liūdesys neišmatuojamas ir sunkiai išreiškiamas žodžiais. Liko spengianti tyla ir neužpildoma tuštuma. Ilsėkis ramybėje, gerasis žmogau... Tavo sielos šviesa dar ilgai sklandys po teatrą, bet be tavęs teatras bus jau kitoks...“