Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2022 LAPKRIČIO 12 D. | Nekrologas.lt
Viktoras Malinauskas
1949 - 2022 LAPKRIČIO 12 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Viktoras Malinauskas (73 metų) dainininkas, ansamblio „Žvaigždžių kvartetas“ narys

Garsaus Lietuvos estrados dainininko, ilgamečio ansamblio „Žvaigždžių kvartetas“ nario Viktoro Malinausko gyvybė po sunkios ligos užgeso 2022-ųjų lapkričio 12-ąją. Scenos legenda mirė būdamas 73-ejų.

„Mano gyvenimo žvaigždelė“, „Leisk man eiti“, „Bona sera, sinjorita“, „Gėlių kvartale“, „Krinta žvaigždė“, „Vilniaus stogai“, „Užmirštoji taurė“ – šios dainos, atliekamos V. Malinausko ypatingo tembro balsu, ir po dešimtmečių skamba koncertuose, radijo ir TV pramogų laidose.

Profesionalioje muzikoje atlikėjas pirmuosius žingsnius žengė 1969 m., pasirodęs kartu su valstybiniu filharmonijos instrumentiniu-vokaliniu ansambliu „Vilniaus aidai“. 1970–1971 metais scenoje pasirodydavo kartu su ansambliais „Nemuno žiburiai“ ir „Estradinės melodijos“. 1971 m. V. Malinausko repertuare atsirado dainos, kurios ilgainiui tapo populiarios. Tuomet pradėta juokauti, kad jei kas nors nežino, kaip V. Malinauskas atrodo, tikrai žino, kaip jis dainuoja. Šiuos žodžius tik dar labiau patvirtino 1974 m., kai dainininkas populiariajame miuzikle „Velnio nuotaka“ įdainavo Baltaragio partiją.

V. Malinauskas buvo vedęs triskart. 2010 m. jis sumainė vestuvinius žiedus su mylimąja Elena.