Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 LIEPOS 5 D. | Nekrologas.lt
Vidmantas Ežerskis
1955 - 2024 LIEPOS 5 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Vidmantas Ežerskis (69), ilgametis Alytaus miesto teatro vadovas, vienas iš Džiazo vakarų organizatorių.

„Įrašiau dainą, užvešiu šiandien, nes savaitgalį išvažiuoju į džiazo festivalį“, – šiuos žodžius praėjusią savaitę ištarė Vidmantas Ežerskis, pastaruoju metu kūręs planus išleisti bei pristatyti savo ir mokyklos, studijų laikų bendraminčių muzikos albumą „Aš laisvas“.

Pats Vidmantas šio albumo jau neišleis, neskambės ir Alytun jo sukviestų džiazmenų muzika.

Liepos 5-ąją tapo žinoma, kad buvęs ilgametis Alytaus miesto teatro vadovas, vienas iš tarptautinio teatrų festivalio, Džiazo vakarų sumanytojų ir organizatorių mirė.

Apie V. Ežerskio mirtį pirmasis pranešė miesto teatras:

„Beveik du dešimtmečius Alytaus teatrui vadovavusį Vidmantą Ežerskį prisiminsime kaip Žmogų, kuris teatro istorijoje paliko ryškų pėdsaką. Šiame gyvenimo etape netrūko teatro išbandymo kalnelių, tačiau, kaip pats Vidmantas sakė, sėkmė užkrėtė! Už tai, ką vadiname Teatro Gyvenimu, visada liksime dėkingi.

Už tai, kad užsispyręs žemaitis Dzūkijos sostinę pripildė Teatro, Šokio, Muzikos. Ir pažadame Tau, kaip ir norėjai.. <...išmokę tiek girtis, tiek priimti kritiką tapsime dar didesniu, gal net Dzūkijos didžiuoju ar Pietų Lietuvos valstybiniu teatru...> (ištrauka iš knygos „Alytaus teatras“, 2020). Šiandien lieka dėkingumas ir prisiminimai. Šilti. Nuoširdžią užuojautą viso Alytaus teatro kolektyvo vardu reiškiame a. a. V. Ežerskio šeimai“.

Atsisveikinimo su buvusiu Alytaus miesto teatro direktoriumi, Džiazo vakarų organizatoriumi, „Varsos“ ansamblio, studijos „Alytaus miestelėnai“, Alytaus kultūros centro choreografu V. Ežerskiu vieta ir laikas bus paskelbtas artimiausiu metu.

::alfa::Amžinybėn iškeliavo buvęs Alytaus teatro direktorius Vidmantas Ežerskis