Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 BIRŽELIO 18 D. | Nekrologas.lt
Valdemaras Šoblinskas
1960 BALANDŽIO 27 D. - 2024 BIRŽELIO 18 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Valdemaras Šoblinskas (74), Vilniaus kolegijos dėstytojas, gamtos fotografas, žymaus kalbininko Adomo Šoblinsko sūnus.

Birželio 18 d. mirė Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakulteto dėstytojas Valdemaras Šoblinskas. Apie tai pranešė Vilniaus kolegija.

V. Šoblinskas gimė 1960 m. balandžio 27 d. Mažeikių rajono Tirkšlių miestelyje. 1978–1983 m. studijavo Vilniaus universitete Istorijos fakultete, kur įgijo istoriko, istorijos ir visuomenės mokslo mokytojo kvalifikaciją.

Baigęs studijas dirbo istorijos mokytoju Barboros Radvilaitės mokykloje ir Gabijos gimnazijoje, Vilniaus miesto Švietimo ir jaunimo reikalų skyriaus inspektoriumi bei vedėjo pavaduotoju ugdymui, Pedagogų profesinės raidos centro švietimo vadybos skyriaus vyresniuoju specialistu, Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakulteto prodekanu.

Pedagogo didžioji gyvenimo aistra buvo gamtos, ugnies ir ledo fotografija. Jis yra parengęs tris personalines fotografijos darbų parodas. Pirmoji V. Šoblinsko fotografijų paroda „Neužsimerk švytėjimui“ (2018) buvo skirta parodyti rudens spalvų atspindžių grožį. Ekspozicija „Kol paukščiai sugrįš“ (2019) – pristatyti kasdienes Lietuvos paukščių rūšis. Trečioji paroda „Liepsnų žaismė“ (2022) pakvietė saugiai prisiliesti prie liepsnos kuriamų pavidalų ir slėpinių.

Atsisveikinti su lektoriumi galima birželio 19 d. 10 val. Vilniaus Šv. Kryžiaus bažnyčioje (S. Daukanto g. 1), kur bus laikomos šv. Mišios. Atsisveikinti galima birželio 19 d. nuo 15 iki 20 val. Vilniaus laidojimo rūmuose (Olandų g. 22, Vilnius).

Artimieji prašo pagerbti velionį baltu žiedu. Laidotuvės vyks birželio 20 d. 12.30 val. Karmėlavos kapinėse (Kauno r.)

::alfa::Mirė Vilniaus kolegijos dėstytojas ir aistringas gamtos fotografas Valdemaras Šoblinskas