Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 SAUSIO 16 D. | Nekrologas.lt
Vaclovas Vaitkevičius
1943 SAUSIO 3 D. - 2024 SAUSIO 16 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Vaclovas Vaitkevičius (81 metų) Šiaulių odos ir veneros ligų ligoninės direktorius, gydytojas dermatovenerologas

Neseniai paminėjęs 81-erių metų sukaktį sausio 16 d. savo gyvenimo kelią baigė buvęs Respublikinės Šiaulių ligoninės (RŠL) gydytojas dermatovenerologas, Šiaulių odos ir veneros ligų ligoninės direktorius, Nusipelnęs Lietuvos gydytojas Vaclovas Vaitkevičius, praneša RŠL.

Telšių rajone Luokėje gimęs ir užaugęs V. Vaitkevičius 1960 metais baigė Luokės vidurinę mokyklą ir nusprendė tapti gydytoju. Mokslus po pirmo kurso Kauno medicinos institute kam teko nutraukti dėl prievolės atlikti karo tarnybą sovietų armijoje Kaliningrade. Grįžęs iš tarnybos tęsė bendrosios medicinos studijas ir, baigęs Gydomosios medicinos fakultetą, V. Vaitkevičius gavo paskyrimą į Šiaulius. 1970 m. birželio 6 d. pradėjo dirbti Šiaulių odos ir venerinių ligų dispanseryje.

Po penkerių metų V. Vaitkevičius paskirtas dispanserio Vyrų skyriaus, kuriame buvo gydomi pacientai, sergantys odos ir lytiniu keliu plintančiomis ligomis, vedėju. Nuo 1975 m. gegužės 11 d. paskirtas Šiaulių odos ir venerinių ligų dispanserio vedėju. Nuo 1987 m. kovo mėnesio pradėjo eiti vyriausiojo gydytojo pareigas, o nuo 1997 m. lapkričio tapo Šiaulių odos ir veneros ligų ligoninės direktoriumi.

Nuo 2001 m. gegužės 1 d., įvykus ligoninių reorganizacijai, darbą tęsė RŠL Odos ir veneros ligų centre, kur dirbo šio centro vadovu iki 2009 m. pabaigos. Nuo 2010 m. pradžios iki 2017 m. vidurio dirbo gydytoju bei Odos ir veneros ligų centro vedėju.

2014 m. V. Vaitkevičiui suteiktas garbingiausias apdovanojimas – Nusipelniusio Lietuvos gydytojo vardas ir įteiktas Nusipelniusio Lietuvos gydytojo garbės ženklas.

Buvęs Šiaulių krašto dermatologų draugijos pirmininkas V. Vaitkevičius 47 metus, iki 2017 metų birželio 16 dienos, dirbo dermatovenerologo darbą toje pačioje gydymo įstaigoje, į kurią atėjo, gavęs gydytojo diplomą.

::alfa::Mirė nusipelnęs Lietuvos gydytojas Vaclovas Vaitkevičius