Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 BIRŽELIO 18 D. | Nekrologas.lt
Tony Mordente
1935 GRUODŽIO 3 D. - 2024 BIRŽELIO 11 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Tony Mordente (88), amerikiečių šokėjas, choreografas, aktorius ir televizijos režisierius.

Birželio 11 d., eidamas 89-uosius metus, mirė Tony Mordente, originaliosios „Vestsaido istorijos“ versijos aktorius. Jis taip pat buvęs Brodvėjaus žvaigždės Chitos Riveros vyras ir ilgametis televizijos režisierius.

Brukline gimęs T. Mordente jau vos 13-os metų išsikovojo vietą Niujorko scenose. Jis lankė scenos menų aukštąją mokyklą ir studijavo Amerikos baleto teatro mokykloje. 1957 m. jis tapo vienu iš pirmųjų Brodvėjaus spektaklio „Vestsaido istorija“ narių. Čia jis atliko A-Rab vaidmenį.

Po kelerių metų, 1961-aisiais, jis vaidino populiarioje šio miuziklo ekranizacijoje.

Būtent Brodvėjuje repetuodamas „Vestsaido istoriją“, T. Mordente susitiko su „Tony“ apdovanojimus pelniusia aktore, dainininke ir šokėja Chita Rivera (1933–2024). Pora susituokė ir užaugino dukrą, aktorę Lisą Mordente, kuri taip pat buvo nominuota „Tony“ apdovanojimui.

Šalia vaidmenų T. Mordente taip pat rūpinosi tokių TV serialų kaip „Bye Bye Birdie“, „Ben Franklin in Paris“, „Breakfast at Tiffany’s“, taip pat daugeliu kitų, kurie buvo kuriami septintajame ir aštuntajame dešimtmečiuose, choreografija.

Aštuntojo dešimtmečio viduryje T. Mordente ėmėsi režisūros. Jis režisavo daugiau nei 40 „Rhodos“ serijų, daugiau nei 30 „7th Heaven“ ir „Walker, Texas Ranger“ serijų, taip pat dirbo prie „M.A.S.H.“, „Benson“, „A-Team“, „Family Ties“ ir daugybės kitų televizijos serialų.

::alfa::Mirė filmų ir serialų žvaigždė Tony Mordente