Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 VASARIO 17 D. | Nekrologas.lt
Tony Ganiosas
1959 SPALIO 21 D. - 2024 VASARIO 18 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Tony Ganiosas (64 metų) kultinės jaunimo komedijos „Kiaulysčių namai“ („Porky‘s“) žvaigždė

Vasario 18 d., sulaukęs 64 metų, mirė kultinės jaunimo komedijos „Kiaulysčių namai“ („Porky‘s“) bei daugelio kitų kultinių klasikinių filmų žvaigždė Tony Ganiosas. Skelbiama, kad jis mirė “sustojus širdžiai“.

Šio filmo režisierius Bobas Clarkas taip pat buvo sukūręs vieną geriausių visų laikų kalėdinių filmų „Kalėdų pasaka“ („A Christmas Story“) bei vieną šiurpiausių savo karjeroje darbų – siaubo trilerį „Juodosios Kalėdos“ („Black Christmas“).

TMZ naujieną apie T. Ganioso mirtį paskelbė po to, kai X paskyroje šia žinia pasidalino ilgametė jo sužadėtinė, Amanda Serrano-Ganios.

„Paskutiniai žodžiai, kuriuos pasakėme vienas kitam, buvo „Aš tave myliu, – rašė ji. – Meilė yra per maža išraiška. Tu man buvai viskas. Mano širdis, siela ir geriausias draugas. #Aš tave myliu #tonyganios.“

„Mano meile, aš tave be galo myliu. Aš sugniuždyta“, – pridūrė ji kitame įraše, kurį paskelbė kartu su nuotrauka, kurioje pora, kaip manoma, yra susikibusi rankomis.

T. Ganiosas taip pat atliko Perry vaidmenį filme “Klajokliai“ („The Wanderers“) 1979 m.

Jis taip pat pavaizdavo gerbėjų pamėgtą Anthony devintojo dešimtmečio komedijos „Kiaulysčių namai„ franšizėje “Mėsa“ (“Meat“). Šis, du pratęsimus turėjęs filmas buvo apie grupę vidurinės mokyklos berniukų, norinčių prarasti nekaltybę šeštojo dešimtmečio Floridoje.

T. Ganiosas taip pat vaidino žudiką 1990-ųjų filme „Die Hard 2“, kur jo personažą varvekliu persmeigė Bruce'o Williso veikėjas Johnas McClane'as.

Jis taip pat filmavosi tokiuose filmuose kaip „Back Roads“, „Continental Divide“, „Body Rock“, „The Taking of Beverly Hills“ ir „Rising Sun“.

::alfa::Mirė kultinės jaunimo komedijos „Kiaulysčių namai“ žvaigždė