Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2015 SAUSIO 6 D. | Nekrologas.lt
Tomas Dobrovolskis
1966 GRUODŽIO 28 D. - 2015 SAUSIO 6 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Tomas Dobrovolskis (48 metų) kompozitorius, multiinstrumentalistas, Varinio gaublio išradėjas

Po žiauraus sumušimo 2014 m. gruodį komos ištiktas kompozitorius, multiinstrumentalistas Tomas Dobrovolskis per dvi savaites taip ir neatsigavo. Kurį laiką vien vaistais palaikoma 48-erių muziko gyvybė užgeso 2015 m. sausio 6-osios naktį.

Menininką, trijų vaikų tėvą gruodžio 24-osios naktį vedžiojant šunį Vilniaus senamiestyje, Vingrių gatvėje, greta šiandien jau nebeveikiančio baro „Vingių 17“, geriau žinomo kaip „Psichbaris“užpuolė grupė jaunuolių. Jis buvo žiauriai sumuštas, neteko akies, T.Dobrovolskį ištiko koma.

T. Dobrovolskiui buvo atliktos dvi sudėtingos galvos operacijos. Dvi savaites muzikantas buvo gydomas reanimacijos skyriuje, tačiau taip ir neatsigavo.

Vilniaus apygardos teismas nuosprendį šioje byloje paskelbė tik po 3 metų nuo nužudymo. Nors prieš teismą stojo šeši kaltinamieji, pareigūnams tiriant bylą taip ir nepavyko nustatyti, kas sudavė mirtiną smūgį. Vienintelis muštynių dalyvis, kuriam buvo paskirta reali 10-ies metų laisvės atėmimo bausmė, buvo Karolis Pociūnas, kuris neatlikęs nei pusė jam skirtos bausmės, šių metų vasarą buvo paleistas į laisvę.

Per pastaruosius kelerius metus T. Dobrovolskis koncertuodavo ne tik Lietuvoje, bet ir Lenkijoje, Latvijoje, Danijoje, Švedijoje, Didžiojoje Britanijoje, Belgijoje, Suomijoje, Izraelyje ir daugelyje kitų valstybių.

Menininkas išrado Varinį gaublį – varinį mušamąjį instrumentą, kuriam sukūrė specialią grojimo techniką, skiemenuotę bei muzikinį raštą.