Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 BIRŽELIO 10 D. | Nekrologas.lt
Tomas Boweris
1938 SAUSIO 3 D. - 2024 GEGUŽĖS 30 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Tomas Boweris (86), aktorius, vaidinęs filme „Kietas riešutėlis 2“, serialuose „Džesika Flečer“ , „Majamio policija“, „X failai“ ir kituose.

Gegužės 30 d. sulaukęs 86 metų mirė aktorius Tomas Boweris, geriausiai žinomas dėl vaidmenų filmuose „Waltonai“ (angl. „The Waltons“) ir „Kietas riešutėlis 2“ (angl. „Die Hard 2“) bei serialuose „Džesika Flečer“ , „Majamio policija“, „X failai“, „Galaktikos kovos“ ir daugelyje kitų.

Aktoriaus T. Bowerio karjera truko 50 metų ir visus tuos metus jis darbavosi sėkmingai ir stabiliai. Daktaro Curtiso Willardo vaidmuo depresijos laikotarpį vaizduojančioje televizijos dramoje „Waltonai“ buvo jo didžioji sėkmė. Jis prisijungė prie serialo penktąjį sezoną kaip naujasis miesto gydytojas, kuris piršosi ir vedė Mary Ellen. Jis buvo nuolatinis serialo veikėjas, kol jo personažas buvo nužudytas septintą sezoną, kai tarnavo JAV armijos medicinos korpuse Perl Harbore.

Kitas ryškus T. Bowerio vaidmuo buvo 1990 m. sukurtame veiksmo filme „Kietas riešutėlis 2“. Jis vaidino Marviną, tarptautinio oro uosto prižiūrėtoją, padėjusį Bruce'o Williso personažui Johnui McClane'ui nugalėti teroristus, parodydamas jam kelius po oro uostą ir veždamas bagažo vežimėliu.

Kiti T. Bowerio filmai buvo „Beverli Hilso policininkas 2“ (angl. „Beverly Hills Cop 2“), „Niksonas“ (angl. „Nixxon“), „Polokas“ (angl. „Pollock“), „Pašėlusi širdis“ (angl. „Crazy Heart“) ir „Blogas leitenantas: Naujojo Orleano iškvietimo uostas“ (angl. „Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans“ ).

Televizijoje neseniai jis atliko vaidmenį seriale „Lucky Henk“, tačiau per savo ilgą karjerą jis filmavosi tokiuose serialuose kaip „The Rockford Files“, „Džesika Flečer“ (angl. „Murder, She Wrote“), „Majamio policija“ (angl. „Miami Vice“), „China Beach“, „X failai“ (angl. „The X-Files“), „The West Wing“, „Galaktikos kovos“ (angl. „Battlestar Galactica“), „Filadelfijoje visada saulėta“ (angl. „It's Always Sunny in Philadelphia“) ir „Rėjus Donovanas“ (angl. „Ray Donovan“).

::alfa::Mirė aktorius, vaidinęs filme „Kietas riešutėlis 2“ ir serialuose „Majamio policija“ bei „X failai“