Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 VASARIO 6 D. | Nekrologas.lt
Toby Keithas
1961 LIEPOS 8 D. - 2024 VASARIO 5 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Toby Keithas (62 metų) amerikiečių kantri muzikos žvaigždė, dainų autorius

Vasario 5 d. mirė kantri muzikos legenda Toby Keithas Covelas, geriau žinomas kaip tiesiog Toby Keith – amerikiečių kantri muzikos žvaigždė, dainų autorius, įrašų prodiuseris, verslininkas ir aktorius. Jis mirė sulaukęs 62 metų.

2023 m. duomenimis, jis buvo išleidęs devyniolika studijinių albumų, iš kurių naujausiasis, „Peso in My Pocket“, išleistas 2021 m. spalį.

T. Keithui buvo diagnozuotas skrandžio vėžys. Muzikantas kovą su vėžiu vadino sekinančia, tačiau teigiama, kad jis kovojo oriai ir nepasidavė.

Likus keliems mėnesiams iki mirties atlikėjas dar kelis kartus koncertavo – surengė tris pasirodymus Las Vegase gruodį ir „People’s Choice Country Awards“ apdovanojimuose 2023 m. rugsėjį.

„Toby Keithas vasario 5-osios naktį išėjo ramiai, apsuptas savo šeimos. Savo kovą jis kovojo su nuolankumu ir drąsa“, – sakoma Keitho svetainėje ir socialiniuose tinkluose paskelbtame pranešime.

Muzikantas kilęs iš Oklahomos, jaunystėje dirbo naftos telkiniuose ir buvo pusiau profesionalus amerikietiškojo futbolo žaidėjas, kol 1990-aisiais tapo muzikantu.

Jo debiutinis singlas „Should've Been a Cowboy“, išleistas 1993 m., tapo populiariu hitu. Ji tapo dešimtmetį daugiausiai grojama šalies radijuje, o to paties pavadintas debiutinis albumas buvo pripažintas platininiu.

Atlikėjo dainose dažnai buvo minimos patriotinės temos, o labiausiai prieštaringai vertinama daina „Courtesy of the Red White and Blue“ (The Angry American), išleista netrukus po rugsėjo 11-osios išpuolių. Ši daina sulaukė ir nemažai kritikos.

2005 m. muzikantas atidarė populiarų restoranų tinklą „I Love This Bar & Grill“, pavadintą jo 2003 m. sukurto hito „I Love This Bar“ vardu.

Per daugiau nei 30 metų trukusią karjerą muzikanto hitai patiko milijonams klausytojų. T. Keithas visame pasaulyje yra pardavęs daugiau nei 40 milijonų įrašų. Jis grojo kelių JAV prezidentų, įskaitant George'ą W Busho, renginiuose.

2021 m. D. Trumpas T. Keithą apdovanojo Nacionaliniu menų medaliu.

T. Keithas paliko savo žmoną Tricia ir tris vaikus – Shelley, Krystal ir Stelen.

::alfa::Mirė kantri muzikos legenda Toby Keithas: nepasidavė iki paskutinės akimirkos