Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 VASARIO 26 D. | Nekrologas.lt
Thomas Kingstonas
1978 - 2024 VASARIO 25 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Thomas Kingstonas (45 metų) britų finansininkas, ledi Gabriellos Windsor vyras

Karališkojoje šeimoje gedulas – sulaukęs vos 45 metų vasario 25 d. mirė britų finansininkas Thomas Kingstonas. Jis buvo ledi Gabriellos Windsor vyras ir buvęs Kate Middleton sesers Pippos Middleton mylimasis.

T. Kingstonas mirė praėjus mažiau nei penkeriems metams po karališkųjų vestuvių su ledi Gabriella, 42 metų Kento princo ir princesės Michael dukra.

Apie netektį pranešta vasario 27-ąją šeimos išplatintame pranešime.

„Su giliu liūdesiu pranešame, kad mirė Thomas Kingstonas, mūsų mylimas vyras, sūnus ir brolis. Thomas buvo išskirtinis žmogus, kuris nušvietė visų jį pažinojusių žmonių gyvenimus. Jo mirtis labai sukrėtė visą šeimą, todėl prašome gerbti mūsų privatumą, kai gedime dėl jo mirties.“

Rūmų atstovas spaudai sakė, kad karaliui Karoliui III ir karalienei Camilai buvo pranešta apie T. Kingstono mirtį.

„Karalius ir karalienė buvo informuoti apie Thomo mirtį ir kartu su Kento princu ir princese Maiklu bei visais, kurie jį pažinojo, gedi labai mylimo šeimos nario. Jų didenybės siunčia nuoširdžiausias mintis ir maldas Gabriellai ir visai Kingstono šeimai“, – rašoma rūmų atstovo spaudai pareiškime.

T. Kingstonas mirė Glosteršyre sekmadienį, į įvykio vietą greitosios pagalbos tarnybos buvo iškviestos netrukus po 18 valandos. Mirties priežastis kol kas nenustatyta.

T. Kingstonas Bristolio universitete įgijo ekonomikos istorijos bakalauro laipsnį, dirbo bendrovėse „Schroders“ ir „Voltan Capital“, o paskutiniu metu vadovavo bendrovei „Devonport Capital“.

Ledi Gabriella ir T. Kingstonas sumainė aukso žiedus 2019 m. gegužės 18 d., praėjus beveik lygiai metams po to, kai 2018 m. gegužės 19 d. susituokė princas Harry ir Meghan Markle. Vestuvių svečių sąraše buvo daug karališkosios šeimos narių, įskaitant karalienę Elžbietą II.

::alfa::Karališkoje šeimoje gedulas: mirė 45-erių Thomas Kingstonas, ledi Gabriellos vyras