Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 KOVO 11 D. | Nekrologas.lt
Svetlana Morgunova
1940 KOVO 6 D. - 2024 KOVO 10 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Svetlana Morgunova (84) sovietinių laikų televizijos diktorė, viena iš programų „Žydrasis žiburėlis“ ir „Ryto paštas“ vedėjų.

Kovo 10 d., eidama 85-uosius metus, mirė žinoma Sovietų Sąjungos centrinės televizijos diktorė, viena iš programų „Žydrasis žiburėlis“ ir „Ryto paštas“ rengėjų Svetlana Morgunova.

Apie tai pranešė jos artima draugė Vera Musatova. Pasak jos, televizijos laidų vedėjos mirties priežastis buvo atsiskyręs kraujo krešulys.

S. Morgunova gimė Maskvoje 1940 m. kovo 7 d. Mokėsi „Mossovet“ teatro studijoje, o nuo 1961 m. buvo Sovietų Sąjungos centrinės televizijos diktorė.

Kaip skelbia „Radijo Svoboda“, Morgunova taip pat buvo viena iš programų „Žydrasis žiburėlis“ ir „Ryto paštas“ šeimininkių. Po SSSR žlugimo ji dirbo „Pirmajame kanale“.

2020 m. nuo koronaviruso mirė 52 metų S. Morgunovos sūnus Maksimas, kuriam buvo 52 metai. Po to S. Morgunovos gyvenimas buvo padalytas į „prieš“ ir „po“; ji nustojo rodytis viešumoje, teigė „Daily Storm“.

S. Morgunova surengė Kremliaus koncertus ir žymiausių sovietų menininkų jubiliejinius renginius. 1993 m. ji vedė renginį, kai buvo atidarinėjamas Ukrainos menų centras. Jai talkino ukrainietiškai kalbėjęs dailininkas Vasilijus Lanovojus.

1997 m. vasarą Grozne, kurį sunaikino Rusijos kariuomenės bombardavimas, S. Morgunova tuometinio Čečėnijos prezidento Aslano Maschadovo kvietimu vedė Josifo Kobzono atsisveikinimo koncertą.

2000 m. prezidentas Borisas Jelcinas jai suteikė Rusijos liaudies artistės vardą.

::alfa::Mirė SSRS centrinės televizijos diktorė, „Žydrojo žiburėlio“ vedėja Svetlana Morgunova