Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 GEGUŽĖS 8 D. | Nekrologas.lt
Susan Buckner
1953 SAUSIO 28 D. - 2024 GEGUŽĖS 2 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Susan Buckner (72), aktorė, 1978 m. vaidinusi klasikiniame kino miuzikle „Briliantinas“.

Sulaukusi 72 metų gegužės 2 d. mirė aktorė Susan Buckner, geriausiai žinoma dėl to, kad 1978 m. klasikiniame kino miuzikle „Briliantinas“ (angl. „Grease“) suvaidino linksmą Rydell vidurinės mokyklos palaikymo komandos draugę Patty Simcox.

S. Buckner mirė apsupta mylimų žmonių, teigiama antradienį CNN.com paskelbtame jos šeimos publicistės Melissos Berthier pareiškime. Mirties priežastis nenurodoma.

„Susan bus prisimenama dėl savo gerumo, dosnumo ir nepalaužiamo įsipareigojimo daryti teigiamą įtaką kitų žmonių gyvenimui, – sakoma M. Berthier pareiškime. – Jos energija trykštanti dvasia ir toliau įkvėps ištisas atlikėjų ir gerbėjų kartas.“

Iš Vašingtono kilusi Susan „Briliantine“ kartu su kultine Newton-John heroje Sandy vaidino energingą aistruolę, kuri įkūnijo mokyklos dvasią išgalvotoje Rydell vidurinėje mokykloje.

Prieš pradėdama vaidinti „Briliantine“, S. Buckner 1971 m. tapo grožio konkurso karaliene. Ji buvo karūnuota „Mis Vašingtonas“, o vėliau atstovavo Vašingtono valstijai konkurse „Mis Amerika“.

Aštuntojo dešimtmečio pradžioje ji vaidino „The Dean Martin Show“, „Police Woman“ ir „Switch“ epizoduose. Septintojo dešimtmečio pabaigoje ir aštuntajame dešimtmetyje S. Buckner vaidino daugelyje televizijos serialų, įskaitant „Starsky and Hutch“, „The Love Boat“ ir „The Hardy Boys/Nancy Drew Mysteries“, taip pat kartu su Dolphu Sweetu vaidino ABC seriale „When the Whistle Blows“.

Ji taip pat pasirodė didžiajame ekrane 1981 m. Weso Craveno režisuotame siaubo filme „Deadly Blessing“, kuriame vaidino su Sharon Stone. Paskutinis jos vaidmuo buvo 1989 m. filme „Policijos akademija 6: užgrobtas miestas“ („Police Academy 6: City Under Seige“), kuriame ji suvaidino naujienų reporterę.

::alfa::Mirė miuziklo „Briliantinas“ žvaigždė, kultinė aktorė Susan Buckner