Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2015 GRUODŽIO 14 D. | Nekrologas.lt
Stasys Urniežius
1956 RUGSĖJO 27 D. - 2015 GRUODŽIO 14 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Stasys Urniežius (59 metų) politikas, Vilniaus legenda, save vadinęs kunigaikščiu Vildaugu

Savo namuose 2015 m. gruodžio 14 d. rastas negyvas Vilniaus legenda Stasys Urniežius (59 m.) Jis miesto gyventojams ir Lietuvai buvo geriau pažįstamas kaip kunigaikštis Vildaugas. Jį buvo galima dažnai sutikti Pilies gatvėje, dažnai su savimi turėdavo alkoholio. Už tai ne kartą jis buvo patekęs į policijos pareigūnų akiratį. Vyras negailėjo kritikos žodžių valdžiai ir visada turėjo aibę istorijų, kuriomis noriai dalijosi.

S. Urniežius gimė 1956 m. rugsėjo 27 d. Ylių kaime Raseinių rajone. Baigęs lituanistiką Vilniaus universitete, dirbo lietuvių kalbos mokytoju.

Anksčiau S. Urniežius aktyviai veikė politikoje, buvo Vilniaus miesto tarybos narys, užsiėmė verslu, tačiau vėliau pagarsėjo kaip keistuolis, gąsdinantis arba linksminantis vilniečius bei turistus.

Kasdienybėje buvo įprasta matyti S. Urniežių su neatskiriamais ir iš karto atpažįstamais atributais: skrybėle, pypke, knyga, alaus buteliu ir visiems gerai žinomu jo atliekamu kūriniu – „Amerika, Amerika“. Vyras save vadino kunigaikščiu ir buvo gerai pažįstamas senamiesčio gatvelių praeiviams, dažnai postringaudavo apie politiką ir dalijosi įvairiomis gyvenimo istorijomis.