Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2015 SPALIO 6 D. | Nekrologas.lt
Stasys Povilaitis
1947 SAUSIO 15 D. - 2015 SPALIO 6 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Stasys Povilaitis (68 metų) dainininkas, daugybės populiariųjų šlagerių atlikėjas

2015 m. spalio 6-osios rytą, kovą su sunkia liga pralaimėjo dainininkas, poetas Stasys Povilaitis. Jis ėjo 69-uosius metus. Lietuva prarado neblėstančio talento dainininką ir išskirtinės stiprybės žmogų.

Su onkologine liga muzikantas kovojo trejus metus, tačiau apie jam diagnozuotą vėžį ilgą laiką tylėjo. Apie jo ligą kurį laiką žinojo tik artimiausi šeimos nariai.

S. Povilaičio vardas buvo vienas iškiliausių Lietuvos estradoje. Gimęs Kaune jis ilgus metus praleido Palangoje, ten iki pat paskutinių dienų gyveno drauge su žmona Birute ir judviejų vienturte dukterimi Agne.

Maestro baigė žurnalistikos studijas, tačiau visą savo gyvenimą paskyrė muzikai. Dar 1970-aisiais jis tapo ansamblio „Nemuno žiburiai“ solistu, vėliau šiam iširus prisijungė prie ansamblio „Nerija“, šovusio į populiarumo aukštumas. S. Povilaičio diskografijoje – 20 solinių albumų, kurių paskutinis, dvigubas, „Auksiniai praėjusio šimtmečio šlageriai“ pasirodė 2013 metais.

1997 metais maestro buvo įteiktas Didžiojo Lietuvos Kunigaikščio Gedimino V laipsnio ordinas, 2007-aisiais – Vyriausybės kultūros ir meno premija, 2013 m. S. Povilaitis apdovanotas medaliu „Už nuopelnus Vilniui ir tautai“. Tais pačiais metais už nuopelnus Lietuvos muzikai maestro gavo M.A.M.A muzikos apdovanojimą.