Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 BIRŽELIO 27 D. | Nekrologas.lt
Spenceris Milliganas
1937 RUGSĖJO 10 D. - 2024 BIRŽELIO 18 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Spenceris Milliganas (86), aktorius, vaidinęs populiariame seriale „Atrastoji žemė“.

Birželio 18 d., būdamas 86 metų, mirė aktorius Spenceris Milliganas, geriausiai žinomas kaip Ricko Maršalo, parko prižiūrėtojo ir našliu likusio tėvo vaidmens atlikėjas populiariame šeštadienio ryto seriale „Atrastoji žemė“ (orig. „Land of the Lost“).

Gimęs Oak Parke, Ilinojaus valstijoje, S. Milliganas tobulino savo vaidybinius įgūdžius Goodmano teatre Čikagoje ir pirmą kartą pradėjo pelnyti apdovanojimus už savo pasirodymą 1960-ųjų pastatyme „Grįžk, mažoji Šeba“.

Tarnavimas JAV kariuomenėje jį trumpam atitolino nuo aktorystės, bet, jai pasibaigus, jis grįžo prie šios profesijos. Didžiajame ekrane jis debiutavo 1973 m., suvaidinęs Woody Alleno filme „Miegas“.

Kitąmet S. Milliganui šlovę atnešė vaidmuo Sido ir Marty Kroffto (1937–2023) šeimos nuotykių seriale „Atrastoji žemė“. Vaidindamas Ricką Maršalą, parkų prižiūrėtoją ir tėvą, padedantį savo vaikams naršyti keistame priešistoriniame pasaulyje, S. Milliganas tapo gerai žinomu ir jaunųjų žiūrovų pamėgtu veidu. Jo atvaizdas pasirodė ant priešpiečių dėžučių ir kitų prekių. Bet tai tapo problema. Aktorius negavo jokios kompensacijos už jo atvaizdo panaudojimą. Nepavykus susitarti po dviejų sezonų jis iš serialo pasitraukė.

Vėliau S. Milliganas vis dar mėgavosi televizijos serialų aktoriaus karjera, tačiau jau niekada nepakartojo tokios sėkmės, kuri jį lydėjo filmuojantis seriale „Atrastoji žemė“. Devintojo dešimtmečio pabaigoje, sumažėjus darbui TV serialuose, S. Milliganas dėstė vaidybą Teksase, o vėliau prisijungė prie savo šeimos Viskonsine. Pastaruosius 20 metų jis dėstė ir režisavo vietos spektaklius.

::alfa::Mirė dėl vaidmenio seriale „Atrastoji žemė“ jaunimo ikona tapęs aktorius Spenceris Milliganas