Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 BIRŽELIO 27 D. | Nekrologas.lt
Sika Anoa'i
1945 BALANDŽIO 5 D. - 2024 BIRŽELIO 25 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Sika Anoa'i (79), profesionalus imtynininkas, geriausiai žinomas kaip „Wild Samoans Tag“ narys.

Birželio 25 d., sulaukęs 79 metų, mirė profesionalus imtynininkas Sika Anoa'i. Jis geriausiai žinomas kaip „Wild Samoans Tag“ (liet. „Laukiniai samoiečiai“) komandos narys ir garsiausios amerikietiškų imtynių organizacijos WWE superžvaigždės Romano Reignso („Leati“) tėvas.

Amerikos Samoa gimęs S. Anoa'i imtynėmis susidomėjo, kai su šeima persikėlė į JAV. Jį treniravo brolis Afa Anoa'i, o aštuntajame dešimtmetyje jiedu pradėjo kovoti kartu kaip „Wild Samoans Tag“ komanda. Tai buvo ankstyvosios Samoa imtynių dinastijos, kuri pradėjo dominuoti WWF ir WWE imtynėse, įskaitant šeimos narius ir „kraujo brolius“, užuomazga.

Anoa'i imtynininkų šeimai priklauso Sika Anoa'i, sūnūs Romanas Reignsas „Leati“ Anoa'i ir Matthew „Rosey“ Anoa'i (1970–2017), taip pat Rodney „Yokozuna“ Anoa'i, Solofa „Rikishi“ Fatu jaunesnysis ir Dwayne'as „The Rock“ Johnsonas.

„Laukiniai samojiečiai“ atliko stereotipinius vaidmenis apie savo Ramiojo vandenyno salų gyventojų paveldą, įskaitant imtynes ​​basomis ir žalios žuvies valgymą ringe.

1980 m. jie debiutavo WWE ir tais pačiais metais laimėjo Pasaulio lygos čempionatą. Jie tapo vienais populiariausių WWE imtynininkų ir metė iššūkį tokioms žvaigždėms kaip Hulkas Hoganas. Po to, kai brolis Afa iš dalies pasitraukė iš imtynių, S. Anoa'i kovojo komandoje su Jamesu „Kamala“ Harrisu (1950–2020) ir 1988 m. dalyvavo „WrestleMania IV“ mūšyje.

Devintojo dešimtmečio pabaigoje S. Anoa'i pasitraukė iš varžybų, tačiau daugelį metų toliau treniravo imtynininkus bei vadovavo Laukinių Samoa mokymo centrui Floridoje.

2007 m. „Wild Samoans Tag“ buvo įtraukti į WWE šlovės muziejų 2007 m.

::alfa::Mirė legendinis imtynininkas ir WWE superžvaigždės Romano Reignso tėtis Sika Anoa'i