Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 BIRŽELIO 25 D. | Nekrologas.lt
Sethas Binzeris
1974 RUGPJŪČIO 23 D. - 2024 BIRŽELIO 24 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Sethas „Shifty Shellshock“ Binzeris (49), grupės „Crazy Town“ lyderis, hito „Butterfly“ atlikėjas.

Birželio 24 d. neaiškiomis aplinkybėmis mirė roko grupės „Crazy Town“ lyderis Sethas Binzeris. 49-erių metų atlikėjas buvo geriau žinomas sceniniu vardu Shifty Shellshock.

Kaip rašo „Newsweek“, remiantis Los Andželo medicininiais įrašais, kūnas buvo rastas muzikanto namuose.

Kas sukėlė mirtį, kol kas nežinoma.

Pagrindinis „Crazy Town“ hitas „Butterfly“ buvo viena garsiausių 2000-ųjų pradžios kompozicijų ir viena iš to meto MTV personifikacijų.

„Butterfly“ užėmė pirmąją vietą muzikos topuose visame pasaulyje, įskaitant Billboard Hot 100, tačiau tai nenudžiugino grupės. Praėjus vos trejiems metams po hito išleidimo „Crazy Town“ išsiskirstė. Grupės skyrybas daugiausia lėmė pagrindinio dainininko S. Binzerio priklausomybė nuo narkotikų. Vienas iš grupės narių DJ AM vėliau mirė nuo kokaino perdozavimo, o grupės gitaristas, būdamas 35 metų amžiaus, mirė nuo širdies smūgio.

2004 m. S. Binzeris išleido savo pirmąjį solinį albumą „Happy Love Sick“, kuriame atsidūrė ir visą Europos užkariavęs hitas „Shifty“, kuris užėmė 29-ą vietą JK singlų sąraše.

S. Binzeris visą likusį gyvenimą kovojo su narkotikais. Jis taip pat dalyvavo keliuose realybės šou, kurių pavadinimai – „Įžymybių reabilitacija“ (angl. „Celebrity Rehab“) ir „Blaivūs namai“ (angl. „Sober House“ – jau savaime iškalbingi.

Praėjusiais metais išplito vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas neatpažįstamai pasikeitęs S. Binzeris, atliekantis savo didžiausią hitą „Butterfly“.

::alfa::Nebegyvas grupės „Crazy Town“ lyderis, hito „Butterfly“ atlikėjas