Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2021 BALANDŽIO 11 D. | Nekrologas.lt
Saulius Spindi (Saulius Labanauskas)
1980 - 2021 BALANDŽIO 11 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Saulius Labanauskas (41 metų) kitaip –Saulius Spindi, alternatyvios muzikos kūrėjas

2021 m. balandžio 11 d. mirė garsus alternatyvios muzikos kūrėjas, eksperimentais su folkloro ir elektroninės muzikos sinteze pagarsėjęs muzikantas Saulius Spindi. Jis – Saulius Labanauskas, scenoje prisistatinėdavęs Sauliaus Spindi vardu.

1980-aisiais gimęs muzikantas Saulius Spindi – alternatyvios muzikos pasaulyje žinomos gotikinio metalo grupės „Saprophytes“ įkūrėjas, pastarąjį dešimtmetį daugiau dėmesio skyręs solinei karjerai.

S. Labanauskas Lietuvos muzikos informacijos centro duomenų bazėje apibūdinamas kaip nevengęs eksperimentuoti atlikėjas, savo kūryboje jungęs elektroninį ir folklorinį skambesius. Solinį projektą „Saulius Spindi“ jis pradėjo 2011-aisiais., išleido tris albumus.

2017 m. jis ypatingo melomanų dėmesio sulaukė albumu „Vai tu girala”, kuriame elektroninės muzikos ritmais aprengė garsaus Dzūkijos folkloro dainininko, pasakotojo, tautosakos pateikėjo ir šamano Petro Zalansko balsą.

2020 m. menininkas išleido albumą „Giralė”, kuriame P. Zalansko archyvuose išsaugotas dainas įrašė su bendražygiais Sauliumi Petreikiu, Jonu Šarkumi iš grupės “Solo Ansamblis”, Ieva Narkute ir kitais Lietuvos muzikos atlikėjais.