Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 BALANDŽIO 18 D. | Nekrologas.lt
Samantha Davis
1971 - 2024 KOVO 24 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Samantha Davis (53), mažaūgė britų aktorė, Hario Poterio žvaigždės Warwicko Daviso sutuoktinė.

Sulaukusi 53-ejų kovo 24 d. mirė mažaūgė britų aktorė, labdaros organizacijos „Little People UK“ įkūrėja ir Hario Poterio žvaigždės Warwicko Daviso (54) žmona Samantha Davis. Aktorius ją vadino savo „sielos drauge“ ir kovotoja.

„Man trūksta jos apkabinimų. Jos mirtis paliko didžiulę tuštumą mūsų šeimos gyvenime“, – jautria žinute pasidalijo W. Davisas.

Pasak jo, žmona jį palaikė visose gyvenimo situacijose.

„Ji buvo unikali asmenybė, visada matydavo šviesiąją gyvenimo pusę, turėjo gerą humoro jausmą ir visada juokdavosi iš mano blogų juokelių“, – kalbėjo aktorius.

W. Davisas sakė, kad būdamas su žmona jautėsi, jog gali pasiekti bet ką, ir pridūrė, kad tai buvo tarsi šeimos supergalia.

„Be Sammy nebūtų buvę nei televizijos projekto „Tenable“, nei „Vilou“ filmų. Nebūtų ir laidos „Idiotas užsienyje“, – neslėpė jis.

Hario Poterio žvaigždė pridūrė, kad būtent jo žmona įtikino komiką Ricky Gervaisą pasiųsti jį kartu su Karlu Pilkingtonu į pastarąjį kelionių projektą.

„Žvaigždžių karuose“ vaidinęs jos vyras S. Davis apibūdino kaip savo „patikimiausią ir karščiausią rėmėją“.

Prieš porą metų, duodant interviu „The Guardian“, W. Daviso buvo paklausta, kas yra didžiausia jo gyvenimo meilė. Jis atsakė: „Mano žmona Sem.“

Poros vaikai Harisonas ir Anabelė prisijungė prie tėvo ir atiduodami pagarbą sakė, kad mamos meilė ir pozityvumas juos lydėjo visą gyvenimą.

„Mama yra geriausia mūsų draugė. Mums buvo didelė garbė patirti tokią meilę, kokia dalijosi ji“, – sakė Harisonas ir Anabelė.

Pora, gyvenusi netoli Piterboro, Jungtinėje Karalystėje, susipažino 1988 m. fantastinio filmo „Vilou“ filmavimo aikštelėje, o po trejų metų susituokė.

Visuose aštuoniuose Hario Poterio serijos filmuose W. Davisas turėjo ne vieną vaidmenį. Jis vaidino ir profesorių Flitviką, ir gobliną Griphooką.

Taip pat keletą personažų aktorius suvaidino filme „Žvaigždžių karai“.

Sutuoktinė S. Davis kartu su vyru 2010 m. pasirodė paskutiniame filme apie Harį Poterį, kuriame suvaidino gobliną.

S. Davis vaidino seriale vaikams „Drakono akimis“.

2012 m. šeima įkūrė labdaros organizaciją „Little People UK“, kuri padeda mažaūgiams asmenims ir jų šeimoms.

W. Davisas atskleidė, kad pastaraisiais metais žmonos judėjimo galimybės sutriko, tačiau ji buvo užsispyrusi ir sakė, jog tai neturės įtakos gyvenimo kokybei.

::alfa::„Hario Poterio“ ir „Žvaigždžių karų“ žvaigždė W. Davisas sukrėstas: mirė jo žmona