Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2022 BIRŽELIO 3 D. | Nekrologas.lt
Rūta Mikalauskaitė
1985 - 2022 BIRŽELIO 3 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Rūta Mikalauskaitė (37 metų) prodiuserė, komercinių klipų kūrėja

2022 m. birželio 3-ąją mirė komos būsenos ištikta prodiuserė, komercinių klipų kūrėja Rūta Mikalauskaitė. 37-erių moters gyvybė užgeso po nelaimingo atsitikimo, kai ji restorane užspringo maistu.

Nelaimė įvyko 2022 gegužės 26 d. Rūta vakarieniaudama užspringo mėsos gabalu viename Dubajaus restoranų. Kol atvyko greitoji pagalba – Rūta jau buvo 20 minučių be deguonies – konstatuota klinikinė mirtis. Defibriliatoriaus pagalba buvo atstatytas Rūtos širdies plakimas, tačiau smegenys nefunkcionavo.

Komos ištikta R. Mikalauskaitė buvo išgabenta į Dubajaus ligoninę. Artimieji ir draugai neprarado vilties išgelbėti moters gyvybės, tad prašė visų galinčių aukoti finansinės pagalbos gydymui apmokėti.

Prodiuserės gyvenime būta ir klystkelių. Prieš daugiau nei dešimtmetį moteris buvo nuteista už tai, kad prisidengdama fiktyvia modelių agentūra, su dar dviem bendrininkėmis nuo 2002-ųjų į užsienį išviliojo dešimtis merginų, kurios buvo priverstos teikti eskorto paslaugas. Tamsią praeitį įveikusi R. Mikalauskaitė vėliau įsiliejo į pramogų pasaulį.

Moteris buvo tapusi asociacijos „Metų muzikos apdovanojimai“ rinkodaros vadove, o 2015 m. M.A.M.A ceremonijoje dėmesio sulaukė į sceną atsiimti statulėlės atlydėjusi Džordaną Butkutę. Dainininkė tąkart pelnė apdovanojimus kaip Metų atlikėja ir už viso gyvenimo nuopelnus.