Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 LIEPOS 4 D. | Nekrologas.lt
Rusty Goldenas
1959 - 2024 LIEPOS 1 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Rusty Goldenas (65), kantri ir gospelo dainininkas bei dainų autorius.

Liepos 1 d., būdamas 65 metų, mirė kantri ir gospelo atlikėjas bei dainų autorius, grupės „The Oak Ridge Boys“ atlikėjo Williamo Lee Goldeno sūnus Rusty Goldenas

Brewtono mieste, Alabamos valstijoje gimęs R. Goldenas augo apsuptas muzikos. Jo tėvas Williamas Lee Goldenas dainavo Šlovės muziejuje įamžintame kantri kvartete „The Oak Ridge Boys“.

Paauglys R. Goldenas jau buvo patyręs muzikantas. Vos 13-os metų jis prisijungė prie grupės „The Rambos“, kurioje grojo būgnais. 17-os kaip pianistas jis išvyko į turą su kantri muzikantu Larry Gatlinu.

9-ajame dešimtmetyje R. Goldenas pradėjo savo muzikinę veiklą su grupe „The Boys Band“, kuriai kartu su gospelo dainininku Marcu Speeru ir broliu Chrisu pradėjo rašyti muziką. Trijulė parengė dvi populiariausias dainas „Put Us Together Again“ ir „Sorry Girls“, taip pat Rusty ir Chrisas rašė ir atliko savo muziką kaip grupės „The Goldens“nariai.

„The Goldens“ išleido du albumus ir keletą singlų, įskaitant „Keep the Faith“, su kuriuo pateko į populiariausių dainų sąrašus.

Kai kurie geriausiai žinomi Rusty darbai, įskaitant dainas „The Booth Brothers“ ir „Karen Peck & New River“, buvo parašyti kitiems atlikėjams. Jis taip pat įrašė du solinius albumus „Angels“ ir „Sober“.

2023 m. Josie muzikos apdovanojimuose jis buvo paskelbtas metų klavišininku.

::alfa::Anapilin iškeliavo kantri ir gospelo atlikėjas, populiarių dainų autorius Rusty Goldenas