Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 KOVO 27 D. | Nekrologas.lt
Ronas Harperis
1933 SAUSIO 12 D. - 2024 KOVO 21 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Ronas Harperis (91), legendinių televizijos serialų „Beždžionių planeta“, „Dingusiųjų žemė“ ir „Garisono gorilos“ žvaigždė.

Kovo 21 d., eidamas 91-uosius metus, mirė televizijos serialų „Beždžionių planeta“ (angl. „Planet of the Apes“), „Dingusiųjų žemė“ (angl. „Land of the Lost“) ir „Garisono gorilos“ (angl. „Garrison’s Gorillas“) žvaigždė.

R. Harperis pradėjo vaidinti po tarnybos JAV kariniame jūrų laivyne. Pirmoji jo patirtis buvo darbas su Paulu Newmanu (1925–2008) miuzikle „Saldus jaunystės paukštis“ (angl. „Sweet Bird of Youth“). Tačiau didžiausia sėkmė jį lydėjo atliekant vaidmenis daugybėje televizijos serialų, pradedant pagrindiniu vaidmeniu 1961 m. seriale „87-oji nuovada“. Čia jis vaidino detektyvą Bertą Klingą.

Kitas R. Harperio vaidmuo buvo pagrindinis veikėjas 1978 m. Antrojo pasaulinio karo dramoje „Garisono gorilos“. Šis vaidmuo ir aktoriui, ir jo gerbėjams buvo pats mėgstamiausias.

Dar vienas jo vaidmuo buvo legendinėje televizijos ekranizacijoje „Beždžionių planeta“. Jame R. Harperis suvaidino vieną iš astronautų, kurie sudužo būsimoje Žemėje.

Kiti R. Harperio vaidmenys buvo televizijos serialuose „Meilė, amerikietiškas stilius“ (angl. „Love, American Style“), „Beverli Hilsas, 90210“ (angl. „Beverly Hills, 90210“), „Walkeris, Teksaso reindžeris“ (angl. „Walker, Texas Ranger“), „Vakarų sparnas“, (angl. „The West Wing“) ir „Šaltasis dėklas“ (angl. „Cold Case“), bei tokiuose filmuose kaip „Laukinis sezonas“ (angl. „The Wild Season“), „Keistoji pora II“ (angl. „The Odd Couple II“) ir „Perl Harboras“ (angl. „Pearl Harbor“).

::alfa::Mirė legendinio serialo „Beždžionių planeta“ žvaigždė