Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2010 GRUODŽIO 30 D. | Nekrologas.lt
Rimantas Girskis
1949 RUGSĖJO 1 D. - 2010 GRUODŽIO 30 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Rimantas Girskis (61 metų) krepšininkas, treneris, daugkartinis Lietuvos čempionas

2010 m. gruodžio 30 d. užgeso žinomo trenerio Rimo Girskio gyvybė.

Paskutiniu metu 61-erių sporto specialistą kankino sunki liga. Dėl užsitęsusio balso stygų uždegimo gruodžio viduryje treneris buvo priverstas pasitraukti iš Kėdainių „Nevėžio“, nors komanda demonstravo gerus rezultatus. Tuomet buvo pranešta, kad treneris visą mėnesį komandai vadovavo sunkiai kalbėdamas. Jis vylėsi, kad pavyks įveikti ligą, tačiau ji pernelyg pavojingai užsitęsė.

R. Girskis 1968–1983 m. žaidė „Statybos“ komandoje, 6 kartus tapo Lietuvos čempionu, 4 kartus laimėjo Lietuvos taurę. 1970–1982 m. buvo Lietuvos rinktinės narys, 1976 m. TSRS rinktinės narys, 1979 m. su „Statyba“ iškovojo TSRS čempionato bronzos medalius.

Trenerio karjerą R. Girskis pradėjo 1986 m. su Sirijos vyrų rinktine. Vėliau jis treniravo Vilniaus „Statybą“, Klaipėdos „Neptūną“, Slovakijos ir Kinijos klubines komandas, Saratovo „Avtodor“ (Rusija) ekipą bei Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina) klubą iš kurio pasitraukė susirgęs onkologine liga.

1996–2001 m. R. Girskis buvo Lietuvos nacionalinės rinktinės trenerio asistentas ir džiaugėsi Sidnėjaus olimpinių žaidynių bronzos medaliu.