Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 KOVO 4 D. | Etaplius.lt
Reda Žvirblytė
1941 BALANDŽIO 28 D. - 2024 KOVO 4 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Reda Žvirblytė (82 metų) daugiau nei 50 metų Ignalinos rajono ligoninės chirurgė

Kovo pradžioje Amžinybėn iškeliavo gydytoja chirurgė Reda Žvirblytė, savo gyvenimo pavyzdžiu rodžiusi, kaip reikia mylėti Lietuvą, skelbia Ignalinos rajono savivaldybė.

R. Žvirblytė gimė 1941 m. balandžio 28 d. Lazdijuose.

1971 m. ji baigė Kauno medicinos institutą ir tais pačiais metais atvyko į Ignaliną. Daugiau nei 50 metų ji dirbo chirurge Ignalinos rajono ligoninėje, rajono poliklinikoje.

„Kolegos ją atsimins kaip linksmą, užjaučiančią, kiekvienam dėmesį parodančią, neužmirštančią pasveikinti, gerą žodį pasakyti, – rašoma Ignalinos rajono savivaldybės nekrologe.

Gydytoja buvo tikra Lietuvos patriotė, aktyvi sąjūdietė, prisidėjusi kuriant Lietuvos kariuomenę. Ji net ir tamsiausiais sovietiniais metais turėjo drąsos pasakyti tiesos žodį, todėl buvo sekama KGB.

Moteris kartu su bendraminčiais važiavo į Baltijos kelią, aktyviai dalyvavo Lietuvos persitvarkymo sąjūdžio mitinguose, Sausio 13-osios įvykiuose, ypač džiaugėsi Lietuvai atkūrus nepriklausomybę. Ją visada galėjai pamatyti valstybinių švenčių minėjimuose, kituose svarbiuose renginiuose, Trečiojo amžiaus universiteto veiklose.

Reda Žvirblytė turėjo puikią iškalbą, gerą humoro jausmą, buvo, kaip žmonės sako, „žodžio kišenėje neieškanti“. Dar, rodos, taip neseniai ignaliniečiai ją sutikdavo žvaliai žygiuojančią taku link Palūšės.“

::alfa::Mirė daugiau nei pusšimtį metų Ignalinos ligoninėje dirbusi chirurgė