Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2023 GRUODŽIO 8 D. | Nekrologas.lt
Princas Konstantinas
1972 KOVO 15 D. - 2023 GRUODŽIO 5 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Princas Konstantinas (51 metų) jauniausias valdančiojo Lichtenšteino princo Hanso Adamo II sūnus

Lichtenšteino princas Konstantinas mirė sulaukęs 51 metų, sakoma kunigaikštystės karališkųjų rūmų išplatintame pranešime. Jis buvo septintasis eilėje į šalies sostą ir jauniausias valdančiojo Lichtenšteino princo Hanso Adamo II sūnus.

Konstantinas paliko žmoną, Lichtenšteino princesę Mariją ir tris vaikus. Jo mirties priežastis kol kas neatskleidžiama.

„Kunigaikščių rūmai su apgailestavimu praneša, kad 2023 m. gruodžio 5 d. netikėtai mirė J. S .H. princas Constantin von und zu Liechtenstein. Princas Konstantinas buvo jauniausias princo Hanso Adomo II sūnus. Jis paliko žmoną Lichtenšteino princesę Mariją, gimusią iš Kőröspatak grafienę Kálnoky ir vaikus: princą Moricą, princesę Georginą ir princą Benediktą.

Princas Konstantinas buvo „Liechtenstein Group AG“ stebėtojų tarybos pirmininkas ir „Liechtenstein Group Holding AG“ direktorių tarybos narys.

Princas 1999 m. susituokė su Lichtenšteino princese Marija ir nuo to laiko pora susilaukė trijų vaikų: Lichtenšteino princo Morico Emanuelio Marijos, Rietbergo grafo (gimusio 2003 m. gegužės 27 d.), Lichtenšteino princesės Georginos Maximilianos Tatjanos Marijos, Rietbergo grafienės (gimusios 2005 m. liepos 23 d.) ir Lichtenšteino princo Benedikto Ferdinando Huberto Marijos, Rietbergo grafo (gimusio 2008 m. gegužės 18 d.).

Buvusi rinkodaros vadovė 48 metų Marija dirbo Lichtenšteino kunigaikščio vyno rūsiuose someljė. Konstantinas dirbo bendrovėje „Raiffeisen Private Equity Management“ ir Amerikos investicijų banke „Brown Brothers Harriman“. Vėliau princas Konstantinas iki 2011 m. tapo „Grünwald Equity Beteiligungs-GmbH" vadovaujančiuoju partneriu.

Valdantysis Lichtenšteino princas Hansas Adamas II turi tris sūnus, iš kurių jauniausias buvo Konstantinas. Hansas Adamas II valdė valstybę nuo 1989 m. Nuo 1967 m. iki 2021 m., kai mirė būdama 81 metų, jis buvo vedęs Wchinitz ir Tettau grafienę Mariją Kinsky – Constantino motiną.