Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 VASARIO 26 D. | Nekrologas.lt
Peteris „Peetah“ Morganas
1977 - 2024 VASARIO 25 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Peteris „Peetah“ Morganas (46 metų) du „Grammy“ laimėjusios regio grupės „Morgan Heritage“ vokalistas

Vasario 25 d. mirė du kartus „Grammy“ laimėjusios regio grupės „Morgan Heritage“ vokalistas Peteris Anthony'is „Peetah“ Morganas. Jam buvo 46 metai.

“Su nuoširdžia meilės dalijamės tuo, kad mūsų mylimas vyras, tėvas, sūnus ir brolis bei pagrindinis grupės „Morgan Heritage“ dainininkas Peteris Anthony Morganas šiandien, 2024 m. vasario 25 d., pakilo į aukštybes“, – rašoma šeimos pranešime.

Jamaikoje gimusio regio atlikėjo Denroy Morgano (1945–2022) sūnus P. Morganas gimė Niujorke. Jis buvo vienas iš būrio muzikalių brolių ir seserų. Penki iš jų devintajame dešimtmetyje įkūrė “Morgan Heritage“, o 1994 m. išleido debiutinį albumą „Miracle“.

Vėliau persikėlusi į Jamaiką, “Morgan Heritage“ per 25 metus išleido beveik 20 albumų. Paskutinysis –2019 m. pasirodęs „Loyalty“.

Daugybė grupės dainų tapo šiuolaikinio regio klasika, įskaitant tokias, kaip „Don’t Haffi Dread“, „Down by the River“ ir „She’s Still Loving Me“.

Grupė laimėjo du „Grammy“ apdovanojimus geriausio regio albumo kategorijoje, – 2016 m. už „Strictly Roots“ ir 2019 m. – už „Avrakedabra“.

P. Morganas ne tik kūrė muziką su šeima, bet ir padarė solinę karjerą. Hiphopą ir ritmenbliuzą jis jungė su regio ir dancehallo (liet. šokių aikštėse) skambesiu.

::alfa::Netektis muzikos pasaulyje – mirė du kartus „Grammy“ laimėjusios regio grupės vokalistas