Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 VASARIO 23 D. | Nekrologas.lt
Pamela Salem
1944 SAUSIO 22 D. - 2024 VASARIO 21 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Pamela Salem (80 metų) aktorė, legendinio filmo apie Džeimsą Bondą žvaigždė

Vasario 21 d. mirė legendinio filmo apie Džeimsą Bondą žvaigždė, aktorė Pamela Salem.

Jai buvo 80 metų.

Aktorė prisimenama už tai, kad 1983 m. suvaidino ponią Moneypenny filme „Niekada nesakyk niekada daugiau“(Never Say Never Again). Ji taip pat vaidino 1988 m. sukurtame seriale „EastEnders“, kur atliko Džoanos vaidmenį, ir pasirodė tokiuose serialuose kaip „General Hospital“ ir „ER“.

Prodiuserinė kompanija „Big Finish“ skelbė: „Mums be galo skaudu pranešti, kad mirė mūsų brangi draugė ir kolegė Pamela Salem.“

Pamela gimė Mumbajuje (tuometiniame Bombėjuje), Indijoje, vėliau studijavo Heidelbergo universitete Vokietijoje, po to mokėsi Centrinėje kalbos ir dramos mokykloje.

Jos karjera televizijoje prasidėjo aštuntojo dešimtmečio pradžioje, kai ji svečiavosi tokiose laidose kaip „Iš nežinomybės“ ir „Džeisonas Kingas“.

Didžiajame ekrane Pamela pasirodė 1978 m., kai suvaidino komedijoje „Pirmasis didelis traukinio apiplėšimas“ ( The First Great Train Robbery) ir pirmą kartą dirbo kartu su Seanu Connery. Pasakojama, kad jis šiltai prisiminė darbą su ja filme „Pirmasis didysis traukinio apiplėšimas“ ir rekomendavo ją agento 007 prodiuseriams.

Po ketverių metų ji suvaidino vieną įsimintiniausių savo vaidmenų filme „Niekada nesakyk niekada daugiau“ , kuris uždirbo 160 milijonų JAV dolerių.

1986 m. ji vaidino filme „Salomė“ ir 1998-ųjų filme „Dievai ir pabaisos“.

P. Salem taip pat buvo žinoma mokslinės fantastikos gerbėjams dėl savo pasirodymų serialuose „Doctor Who“ ir „Blake's 7“.

Ji buvo ištekėjusi už aktoriaus Maiklo O'Hagano iki jo mirties 2017 m. lapkričio mėn. Pora gyveno Surfsaide, Floridos valstijoje, kur P. Salem ir pasimirė.

::alfa::Mirė legendinio „Džeimso Bondo“ žvaigždė Pamela Salem