Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 GEGUŽĖS 22 D. | Nekrologas.lt
Omaras Gelesas
1967 VASARIO 15 D. - 2024 GEGUŽĖS 21 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Omaras Gelesas (57), kolumbiečių dainininkas, hito “Los Caminos de la vida“ autorius.

Būdamas 57-erių vienoje iš Kolumbijos klinikų gegužės 21-osios vakarą mirė dainininkas ir dainų autorius Omaras Gelesas, ypač žinomas dėl su grupe „Los Diablitos“ įrašyto hito „Los Caminos de la vida“.

Ankstyvos muzikanto mirties priežastimi tapo širdies smūgis, praneša „La Nacion“. Jis sukniubo, žaisdamas tenisą su draugais.

Visuomenė pradėjo nerimauti dėl populiaraus dainininko savijautos, kai balandžio 27 d. jis buvo skubiai paguldytas į ligoninę po koncerto Majamyje, JAV. Kitą dieną atlikėjas socialiniuose tinkluose paskelbė, kad yra dėkingas visiems žmonėms, kurie buvo dėmesingi jo sveikatai ir patikino, kad jam viskas gerai.

Atlikėjo mirtis sukėlė šoką tarp gerbėjų, nes dar ir praėjusį šeštadienį, gegužės 18 d., jis dalyvavo koncerte, kuris vyko Bogotos stadione.

Dainininkas ir kompozitorius žinomas dėl savo puikių kompozicijų, tokių kaip „Los Caminos de la vida (grupė „Llos Diablitos“), „Tarde lo Conocí“ (atlikėja Patricia Teherán), „Gracias“ (atlikėjas Silvestre Dangondas), „Te dejé“ (atlikėjas Peteris Manjarrésas), „Como le pago a mi Dios“ (grupė „Los Diablitos“), „No intentes“ (atlikėjas Diomedesas Díazas), „Hoja en Blanco“, „Un viejo amor“ ir kitų.

::alfa::Kolumbija sukrėsta: netikėtai mirė tautos dievaitis, atlikėjas Omaras Gelesas