Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 BIRŽELIO 28 D. | Nekrologas.lt
Nikolajus Chriapa
1979 BIRŽELIO 7 D. - 2024 BIRŽELIO 27 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Nikolajus Chriapa (70), buvęs Ukrainos vyrų krepšinio rinktinės žaidėjas.

Prieš kelias savaites paminėjęs savo 45-ąjį gimtadienį birželio 27 d. mirė buvęs Ukrainos vyrų krepšinio rinktinės žaidėjas Nikolajus Chriapa. Apie tai socialiniuose tinkluose paskelbė Saratovo „Avtodor“ (Rusija) klubas, kuriam krepšininkas atstovavo daug metų.

„Mirė Nikolajus Chriapa. Nikolajus juodai baltas spalvas gynė nuo 1995-ųjų iki 2001-ųjų. 1998–1999 m. sezone jis buvo pripažintas geriausiu jaunu Eurolygos žaidėju. Jam buvo 45 metai“, – pranešė „Avtodor“ klubas.

Apie krepšininko mirties priežastis nepranešta.

1995–1999 m. kartu su N. Chriapa „Avtodor“ komandai atstovavo ir praeityje garsus Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas Gintaras Einikis. Ketvirtadienio vakarą savo feisbuko paskyroje jis parašė: „Daug gražių akimirkų buvo. Kolia, ilsėkis ramybėje.“

Su N. Chriapa Saratove kartu žaidė dar vienas buvęs Lietuvos rinktinės žaidėjas Darius Lukminas. Jis „Avtodor“ marškinėlius vilkėjo 1996–1998 m.

Tais pačiais metais „Avtodor“ vyriausiuoju treneriu dirbo garsus Lietuvos krepšinio specialistas, šį mėnesį 80-ies metų jubiliejų atšventęs Rimantas Endrijaitis.

N. Chriapa gimė 1979 m. Kyjive. Tačiau savo karjerą jis pradėjo „Avtodor“ ekipoje. 207 cm ūgio krepšininkas yra atstovavęs Ukrainos klubams „Odesa“, „Kyiv“, „Budivelnik“ bei Rusijos komandoms – Kazanės „Unics“, Permės „Ural-Great“ ir jau minėtai „Avtodor“.

2001 ir 2003 m. N. Chriapa atstovavo Ukrainos rinktinei Europos krepšinio čempionate. Jo jaunesnysis brolis Viktoras Chriapa praeityje taip pat buvo garsus krepšininkas.

::alfa:: Mirė anksčiau su G. Einikiu viename klube rungtyniavęs Ukrainos krepšininkas Nikolajus Chriapa