Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2023 VASARIO 4 D. | Nekrologas.lt
Mykolas Davidonis
2008 - 2023 VASARIO 4 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Mykolas Davidonis (15 metų) paauglys, po ilgų paieškų rastas negyvas Neryje

Tris mėnesius trukusi 15-mečio Mykolo Davidonio paieška ir tragiška šios paieškos atomazga, regis, palietė visą Lietuvą. Jaunas vaikinas sostinėje paslaptingai dingo 2023 m. vasario pradžioje, o gegužės 1-ąją Neryje Trakų rajone, ties Valų kaimu, buvo rastas paauglio kūnas.

Visuomenės dėmesį patraukusi istorija kilo šių metų vasario 4-ąją, kai iš namų išėjęs penkiolikmetis Mykolas negrįžo namo. Sunerimus tėvams, pradėtos vaikino paieškos, prie Žirmūnų tilto buvo rasti dingusiojo daiktai – striukė ir kuprinė, telefonas, banko kortelė, ausinės.

Tačiau ties šia vieta paauglio pėdsakai nutrūko – padedant savanoriams buvo itin nuodugniai išžvalgyta Neris, intensyvios paieškos truko kelias savaites, tačiau buvo be reikšmingesnių rezultatų.

Po kurio laiko paaiškėjo, kad M. Davidonis galbūt galėjo susitikti su paslaptinga kompanija po Žirmūnų tiltu, tačiau kas tai per kompanija buvo ir ar dingęs jaunuolis su ja susitiko, išsiaiškinti nepavyko arba apie tai viešai neskelbiama.

Beveik po trijų mėnesių nerezultatyvių paieškų dingusio vaikino kūnas galiausiai buvo surastas netikėtoje vietoje – už Vilniaus esančioje Neries atkarpoje, iki kurios dingusysis turėjo būti vandens nešamas keliolika kilometrų.

Galutinės teismo medicinos ekspertų išvados patvirtino, kad 2023-ųjų pradžioje dingęs ir vėliau Neryje negyvas rastas 15-metis M. Davidonis prieš mirtį nepatyrė smurto.