Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 GEGUŽĖS 25 D. | Nekrologas.lt
Morganas Spurlockas
1970 LAPKRIČIO 7 D. - 2024 GEGUŽĖS 23 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Morganas Spurlockas (53), filmo „Super Size Me“ kūrėjas.

Gegužės 23 d. būdamas 53 metų, nuo vėžio sukeltų komplikacijų mirė Morganas Spurlockas. Jis buvo dokumentinių filmų kūrėjas, geriausiai žinomas dėl savo 2004 m. sukurto filmo „Super Size Me“, kuomet jis 30 dienų valgė tik „McDonald's“ gaminius.

Prieš išgarsėdamas su „Super Size Me“, M. Spurlockas buvo dramaturgas, kurio pjesė „Feniksas“ buvo apdovanota 1999 m. Niujorko tarptautiniame „Fringe“ festivalyje ir sulaukė tolesnio pripažinimo.

Jis taip pat sukūrė internetinę transliaciją „I Bet You Will“, kuri iš penkių minučių trumpų filmų išaugo į visą MTV laidą.

Tačiau jo ypatingą sėkmę lėmė 2004 m. pasirodęs dokumentinis filmas „Super Size Me“.

M. Spurlockas nutarė 30 dienų kasdien valgyti „McDonald's“ patiekalus.

Filme buvo aprašyta jo didėjanti priklausomybė nuo greito maisto ir tai, kad per tą mėnesį jis jautėsi vis blogiau. Apsilankęs pas gydytoją prieš projektą ir gavęs visiškai sveiko žmogaus pažymą, M. Spurlockas vėliau atlikdamas patikrinimus pastebėjo, kad jo sveikata prastėja. Jis priaugo 25 svarus, pablogėjo kepenų ir širdies sveikata, jis patyrė depresiją, nuovargį ir galvos skausmą.

Po eksperimento „Super Size Me“ M. Spurlockas sugebėjo susigrąžinti sveikatą laikydamasis „detoksinės dietos“, ir tai nebuvo vienintelis pokytis.

Netrukus po filmo pasirodymo „McDonald's“ paskelbė, kad atsisakys didesnio dydžio patiekalų. Greito maisto restoranai apskritai pradėjo siūlyti daugiau patiekalų, kurie buvo laikomi sveikesniais.

2019 m. filme „Super Size Me 2: Holy Chicken!“ M. Spurlockas ėmėsi sveikesnio greito maisto pramonės prekės ženklo keitimo ir atidarė savo greito maisto restoraną.

M. Spurlockas taip pat sukūrė keletą kitų dokumentinių filmų. 2008 m. pasirodė „Kur pasaulyje yra Osama bin Ladenas?“ . Autorius keliavo po Artimuosius Rytus, bandydamas surasti Al-Qaeda lyderį.

Filme „POM Wonderful Presents: The Greatest Movie Ever Sold“ 2011 m. jis nagrinėjo produktų reklamą.

Jis taip pat režisavo koncertinį filmą „One Direction: This Is Us“.

::alfa::Mirė 30 dienų vien tik „McDonald's“ patiekalus valgęs ir apie tai filmą sukūręs vyras